تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان:
استان سمنان رتبه برتر کشوری را در جشنواره شهید رجایی کسب کرد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: این استان با کسب ۱۶۶۰.۲ از سقف دو هزار امتیاز رتبه برتر کشوری را در جشنواره شهید رجایی به خود اختصاص داد.

به گزارش مرات ،منوچهر فخری صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی استانداری سمنان ضمن بیان اینکه این استان با کسب ۱۶۶۰.۲ از سقف دو هزار امتیاز رتبه برتر کشوری را در جشنواره شهید رجایی به خود اختصاص داد، اظهار داشت: ۸۳ درصد اهداف دولت توسط استانداری سمنان محقق شده که این شاخص مطلوبی برای دریافت این عنوان برتر بود.

وی بابیان اینکه جشنواره شهید رجایی بر اساس مواد ۸۱ و ۸۲ قانون مدیریت خدمات کشوری برگزار می‌شود، تصریح کرد: استان سمنان در این دوره از جشنواره شهید رجایی در کنار استانداری‌های لرستان و فارس به‌عنوان سه استانداری برتر کشور معرفی شدند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان افزود: نتایج ارزیابی‌های انجام‌شده در جشنواره شهید رجایی با یک سال تأخیر انجام می‌شود که با توجه به شرایط عمومی کشور، ارزیابی‌های مرتبط با سال ۹۷ در بهار سال جاری اعلام شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه