تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
استان سمنان در جست‌وجوی خرید امتیاز یک تیم دسته اولی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از تلاش این استان برای خرید امتیاز یک تیم از یکی از لیگ‌های دسته اول و یا دوم کشورمان خبر داد.

به گزارش مرآت، مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان اظهار کرد: با توجه به همراهی استانداری و مسوولان استان تاکنون رایزنی‌هایی نیز در همین ارتباط انجام شده است.

وی با اشاره به هزینه بالای تیم‌‌‌‌داری در فوتبال خاطرنشان کرد: در زمینه خرید امتیاز یک تیم فوتبال با اسپانسرهایی نیز مذاکراتی صورت گرفته و امیدواریم این مهم به سرانجام برسد.

این مدیر مسوول با بیان اینکه هیئت‌های ورزشی باید به سمت جذب و استفاده از اسپانسر و خیران بروند افزود: اداره کل ورزش و جوانان وظیفه‌ای در ارتباط با تیمداری ندارد تنها به عنوان واسطه برای جذب حامیان مالی رشته‌های مختلف ورزشی و از جمله ورزش های پرمخاطب هیئت‌ها را کمک می‌کند.

جانعلی از فوتبال به عنوان یک ورزش پرمخاطب نام برد و گفت: تلاش می‌کنیم علاوه بر بسترسازی برای موفقیت تیم‌های فوتبال استان زمینه حضور تیمی از استان در لیگ های فوتبال کشور را نیز فراهم کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به وجود برخی مشکلات در هیئت فوتبال این استان افزود: هنوز نتوانستیم قضاوت واقعی از هیئت فوتبال استان داشته باشیم چرا که در حال حاضر فضا در این هیئت ملتهب است .

وی با بیان اینکه برخی خواهان برکناری و عده‌ای در پی ابقای رئیس هیئت فوتبال استان را دارند اضافه کرد: در همین ارتباط از فدراسیون فوتبال درخواست مجمع فوق‌العاده در استان شده تا وضعیت هیئت مشخص شود.

جانعلی با اشاره به در پیش بودن سفر رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی به استان گفت: قرار است که در سفر تاج رئیس فدراسیون فوتبال به سمنان به هر جمع‌بندی که پیرامون هیئت فوتبال استان برسیم همان را با قوت اجرایی کنیم.

وی با بیان اینکه تعین تکلیف این مهم به پیشرفت فوتبال استان کمک می‌کند تصریح کرد: برای رشد و پیشرفت فوتبال استان باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

وی با اشاره به برخی مشکلات هیئت‌های ورزشی خاطرنشان کرد: با توجه به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگاه بسیاری از هیئت‌های ورزشی استان به صورت سرپرست اداره می‌شوند، لذا در همین ارتباط به منظور برگزاری مجمع عمومی این هیئت‌ها در اسرع وقت برنامه‌ریزی‌شده است تا بتوانند تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی بهتری را داشته باشند . 

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از راه‌اندازی بزرگ‌ترین نمایشگاه فرهنگی و ورزشی استان سمنان در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: این پروژه می‌تواند به توسعه ورزش همگانی در استان کمک شایانی کند.

ایسنا

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه