تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 معاون استاندار:   
استان سمنان در انتخابات مجلس ۲۲ هزار و ۸۰۷ رای‌اولی دارد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: ۲۲ هزار و ۸۰۷ رای‌اولی آماده مشارکت در انتخابات دوم اسفند در چهار حوزه انتخابیه این استان هستند.

به گزارش مرآت،  حبیب‌الله خجسته‌پور  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت : از این تعداد رای اولی در استان سمنان ۱۱ هزار و ۳۹ نفر دختر و ۱۱ هزار و ۷۶۸ نفر پسر هستند.

وی بیان کرد: مشارکت دانش‌آموزان رای اولی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تمرین مسوولیت‌پذیری و اجتماعی‌شدن برای این نسل محسوب می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به اینکه حضور رای اولی‌ها سبب شور و نشاط در انتخابات می‌شود، تصریح کرد: دانش آموزان باید نسبت به سرنوشت کشور حساس باشند و با شور جوانی و انتخابی آگاهانه، در انتخابات حضور داشته باشند.

وی، به تاثیرگذاری جوانان در عرصه‌های انقلاب اسلامی به ویژه هشت سال دفاع مقدس اشاره و اضافه کرد: اولین گام برای تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای است.

خجسته‌پور، برگزاری و شرکت در انتخابات را بهترین راه حفظ و صیانت از کشور برشمرد و تصریح کرد: تلاش تمام متولیان در استان سمنان مشارکت حداکثری مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه انتخابات نشانه بلوغ سیاسی یک ملت است، یادآور شد: مشارکت مردم استان در دوره‌های گذشته انتخابات، به عنوان یک رویداد سیاسی مهم، همواره بالا بوده است و در این دوره نیز شهروندان حضوری پرشور و حداکثری در پای صندوق‌های اخذ رای رقم می زنند.

۱۵۸ نفر برای نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان سمنان ثبت نام کرده بودند و شورای نگهبان با درخواست انتقال سه نفر از نامزدهای انتخاباتی به حوزه‌های انتخابیه استان سمنان موافقت کرد.

صلاحیت ۸۴ نفر تایید شد، صلاحیت ۵۴ نفر تایید نشد و ۲۴ نفر انصراف دادند.

استان سمنان چهار کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد.

ایرنا

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه