شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

در رأس هیئتی؛    

استاندار سمنان به شهدای شاهرود ادای احترام کرد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان در راس هیئتی برای حضور در جلسات و پیگیری مشکلات شاهرود وارد این شهرستان شد و در گلزار شهدا به مقام شامخ یک هزار و ۱۰۰ شهید شاهرودی ادای احترام کرد.

به گزارش مرات، سید محمد رضا هاشمی صبح یکشنبه در رأس هیئتی وارد شاهرود شد و بعد از استقبال رسمی از سوی مسئولان به گلزار شهدا رفت تا نسبت به بالغ بر یک هزار و ۱۰۰ شهید والا مقام این شهرستان ادای احترام کند.

هاشمی در سخنان کوتاهی امنیت امروز ایران اسلامی را مرهون خدمات و مجاهدت‌های شهدا دانست و گفت: هر آنچه داریم از شهدا است و باید صادقانه اعلام کنیم که امنیت حاکم بر کشورمان و این عزتمندی مردم ایران اسلامی تأثیر همان مجاهدت‌ها است.

استاندار سمنان با بیان اینکه خدمت برای مردم در واقع نوعی پاسداشت خون همین شهدا است، بیان کرد: شهدا رسم مردم‌داری را به ما آموختند و امروز خدمت به مردم قدردانی از همان مشی و مرام است.

بازدید از دو پروژه راه، حضور در شورای اداری شهرستان شاهرود از جمله برنامه‌های استاندار سمنان است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.