شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
از جشن ۵۰ سالگی بورس تا امید برای سهامداران
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
روند مثبت بازار سرمایه در هفته گذشته سهامداران این عرصه را راضی نگهداشت.

به گزارش گروه اقتصادی مرآت به نقل از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، شاخص بورس و اوراق بهادار با رشد 441.69 واحدی به پله 96 هزار و 627 واحدی رسید، این درحالی است که ارزش کل معاملات بورس تهران از 1 میلیارد ریال فراتر رفت و با دست به دست شدن 701 میلیون سهم طی 51 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات نماد فملی، فولاد، خودرو، کگل، شتران، شپنا، شبریز با روند صعودی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس با 10.40 واحد رشد ،به پله 1 هزار و 87 واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 1 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 329 میلیون سهم طی 33 هزار نوبت معاملاتی است.

*** در دومین روز از بازار، شاخص بورس و اوراق بهادار با رشد 599.28 واحدی به پله 97 هزار و 226 واحدی رسید، این درحالی است که ارزش کل معاملات بورس تهران از 2 میلیارد ریال فراتر رفت و با دست به دست شدن 1 میلیارد سهم طی 69 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات نماد فولاد، شپنا، کچاد، شتران، کگل، پارسان، شبندر با روند صعودی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس با 90 واحد کاهش به پله 1 هزار و 86 واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 1 میلیارد ریال فراتر رفت. این امر ناشی از دست به دست شدن 379 میلیون سهم طی 37 هزار نوبت معاملاتی است.

*** در سومین روز از بازار، شاخص بورس و اوراق بهادار با رشد 715.50 واحدی به پله 97 هزار و 944 واحدی رسید، این درحالی است که ارزش کل معاملات بورس تهران از 2 میلیارد ریال فراتر رفت و با دست به دست شدن یک‌میلیارد سهم طی 75 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات نماد فولاد، کچاد، کگل، پارسان، شپنا، ومعادن، شتران با روند صعودی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس با 1.60 واحد رشد به پله 1 هزار و 87 واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 1 میلیارد ریال فراتر رفت.این امر ناشی از دست به دست شدن 440 میلیون سهم طی 42 هزار نوبت معاملاتی است.

*** درچهارمین روز بازار، شاخص بورس و اوراق بهادار معاملات با رشد 652.89 واحدی به پله 98 هزار و 596 واحدی رسید، این درحالی است که ارزش کل معاملات بورس تهران از 2 میلیارد ریال فراتر رفت و با دست به دست شدن 1 میلیارد سهم طی 75 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات فملی، تاپیکو، فولاد، پارسان، فارس، وغدیر، شهدیس با روند صعودی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس با 4.90 واحد رشد به پله 1 هزار و 92 واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 11 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 315 میلیون سهم طی 36 هزار نوبت معاملاتی است.

*** درآخرین روز بازار، شاخص بورس و اوراق بهادار با رشد 326.85 واحدی به پله 98 هزار و 923 واحدی رسید، این درحالی است که ارزش کل معاملات بورس تهران از 3 میلیارد ریال فراتر رفت و با دست به دست شدن یک‌میلیارد سهم در 64 هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات تاپیکو، فولا، خودرو، کگل، شیران، وغدیر با روند صعودی و نماد بفجر با روند نزولی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس با 40 واحد رشد به پله 1 هزار و 93 واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از 3 میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن 554 میلیون سهم طی 41 هزار نوبت معاملاتی است.

 انتهای پیام/

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه