تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

در جلسه شورای اداری استان سمنان چه گذشت؟
از آمادگی "بی‌نیاز" برای واگذاری منصب خود تا خاموش کردن چراغ‌ها توسط چاوشی! +تصاویر
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
جلسه شورای اداری استان سمنان که همزمان با سالروز شهادت شهید بهشتی برگزار شد، با حاشیه هایی همراه بود که در ادامه می خوانید.

به گزارش خبرنگار مرآت، سومین جلسه شورای اداری استان سمنان با حضور مسئولان عالی استان و مدیران دستگاه های مختلف استان در سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان برگزار شد.

این جلسه که با سالروز شهادت شهید بهشتی و شهدای هفتم تیر متقارن شد، با محوریت بزرگداشت شهید بهشتی و بیان ویژگی های وی در اداره کشور و مسئولیت پذیری دنبال شد.

مهمان ویزه این جلسه، حجت الاسلام مسیح مهاجری از یاران شهید بهشتی و مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی بود که در اواسط جلسه به جمع ملحق شد.

صندلی های خالی و تاخیر بسیاری از مدیران از نکاتی بود که در این جلسه به چشم می خورد و عنوان می شد که این تاخیر ناشی از اطلاع دیرهنگام برخی مدیران بوده است.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

پس از سخنان استاندار سمنان و سایر مسئولان حاضر در جایگاه، نوبت به حجت الاسلام مسیح مهاجری رسید و وی نیز با ادبیاتی متفاوت مدیران و مسئولان را خطاب صحبت های صریح خود قرار داد.

بخشی از صحبت های مدیرمسئول روزنامه جمهوری اسلامی به خصوصیت گریز از پست و مقام شهید بهشتی اختصاص داشت و عنوان کرد: شهید بهشتی علاقه مند بود که به امر تربیت نیرو و کادرسازی پرداخته و از مسئولیت گریزان بود. همواره می گفت "ما شیفته خدمتیم نه تشنه قدرت" و اعلام می کرد وظیفه داریم اگر فردی متخصص تر ولایق تر از خود، برای مسئولیتمان پیدا کردیم، او را معرفی و جایگزین کنیم. آیا امروز مدیران و مسئولان ما حاضرند چنین کاری کنند؟ در این لحظه بی نیاز مدیرکل امور مالیاتی استان که در انتهای سالن قرار داشت با صدای بلند و مکررا اعلام کرد: بله بنده این کار را می کنم!

هنگامی که مهاجری به بیان خاطرات خود از دوران همکاری و همراهی با شهید بهشتی پرداخت، بیان خصوصیت های رفتاری و حادثه شهادت او موجب بغض و اشک الود شدن چشمهایش شد که برای لحظاتی کلام خودرا قطع و سپس به سخنان خود ادامه داد.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

استفاده از پیام رسان فیلترشده تلگرام توسط مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان سمنان نیز یکی دیگر از نکات جالب توجه در این جلسه بود.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانتصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

در انتهای جلسه استاندار سمنان در اقدامی نمادین برای صرفه‌جویی در مصرف برق اعلام کرد تا چراغ های سالن را خاموش کرده و از نور طبیعی استفاده شود.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانتصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

همچنین سید محمدرضا هاشمی فرماندار شاهرود که به تازگی به سمت معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری قم منصوب شده است نیز در صدر توجهات قرار داشت و در انتهای جلسه میان حلقه حاضران در جلسه جهت عرض تبریک قرار گرفت.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانتصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانتصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانتصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانتصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه