شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
ارتش روزانه محله‌هایی از بوشهر را ضدعفونی می‌کند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
امیر سرتیپ طالب زاده گفت: نیرو‌های ارتش مستقر در استان بوشهر علاوه بر ضدعفونی محیط‌های درون پایگاه‌های ارتش، بخش‌هایی از بندر بوشهر را نیز ضدعفونی و گندزدایی می‌کنند.

به گزارش مرآت،  امیر سرتیپ دوم خلبان علی‌اکبر طالب‌زاده فرمانده پایگاه هوایی شهید یاسینی بوشهر در رزمایش پیشگیری و پایش شیوع کرونا قرارگاه پدافند زیستی ارتش که از امروز در بندر بوشهر آغاز شد گفت: این رزمایش از دیروز با دستور فرمانده کل ارتش آغاز شده و یگان‌های ارتش مستقر در استان با بسیج تمام امکانات در خدمت بهداشت شهر هستند.

او با اشاره به این‌که با شیوع کرونا تمامی پایگاه‌های ارتش هر روز ضدعفونی و رفع آلودگی می‌شوند، افزود: پس از تصمیم‌گیری در ستاد استانی مبارزه با کرونا، ضدعفونی بخش‌هایی از بندر بوشهر به ارتش سپرده شد که نیرو‌های ما هر روز این کار را انجام می‌دهند.

امیر سرتیپ دوم طالب‌زاده اضافه کرد: خط تولید مواد ضدعفونی و شوینده و ماسک هم در پایگاه هوایی آغاز شده و محصولات تولیدی به‌صورت رایگان در اختیار ساکنان پایگاه قرار می‌گیرد.

او خاطر نشان کرد: با نیرو‌ها و دستگاه‌هایی که داریم گندزدایی و ضدعفونی را تا عبور از شرایط فعلی انجام خواهیم داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه