دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
اختلاف خانوادگی در بکران میامی یک کشته بر جا گذاشت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرمانده انتظامی میامی گفت: بر اثر اختلافات خانوادگی در روستای بکران بخش مرکزی این شهرستان یک تن کشته و یک تن دیگر زخمی شد.

به گزارش مرآت، سرهنگ حسین عجم روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا از یک فقره درگیری منجر به قتل بین سه برادر خبر داد و گفت : ۲۲ دقیقه پس از زمان وقوع جرم، عامل این قتل دستگیر شد.

وی ادامه داد: شب گذشته وقوع یک فقره درگیری منجر به ضرب و جرح در روستای بکران منطقه کلاته های شرقی شهرستان میامی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.

عجم تصریح کرد: با اعزام ماموران به محل و بررسی های اولیه مشخص شد سه برادر با هم درگیر شدند که یکی از آنها با ضربات چاقو ۲ نفر دیگر را مجروح کرده و متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان میامی با بیان اینکه یکی از مصدومان به علت شدت خونریزی در بیمارستان فوت می کند، افزود: اقدامات قانونی و تخصصی پلیس برای دستگیری عامل این جنایت از همان لحظات ابتدایی آغاز شد.

سرهنگ عجم اظهارداشت: با بررسی های اطلاعاتی و به کارگیری فناوری های نوین و جمع آوری اظهارات مردمی ، محل اختفای متهم شناسایی و او در عملیاتی دستگیر شد.

وی از اعتراف صریح متهم خبر داد و با بیان این که اختلاف مالی و خانوادگی علت وقوع این درگیری و در پی وقوع این درگیری برادر کشی بوده ، خاطر نشان کرد : پس از بازجویی و مراحل اداری متهم به مراجع قضایی معرفی شد.

وی تاکید کرد: مردم اختلافات و دعاوی خود را از مراجع قانونی پیگیری کنند تا از بروز اینگونه حوادث تلخ و ناگوار که عواقب غیر قابل جبرانی نیز به دنبال دارد پیشگیری شود.

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد.   

 
 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.