تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
اختصاص کامل اعتبارات بازسازی مدارس در مناطق سیل و زلزله زده
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش: برای نوسازی مدارس مناطق سیل و زلزله زده، اعتبار ۵۷۰ میلیارد تومانی به طور کامل اختصاص یافت.

به گزارش مرآت، مهرالله رخشانی مهر، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در سمنان گفت: امسال ۲۴ استان کشور درگیر مسائل سیل و زلزله بودند و با کمک دولت و خیران، برای استان‌های خوزستان، لرستان و گلستان ۲۱۰ میلیارد تومان از طرف دولت و ۲۱۰ میلیارد تومان هم از طرف خیران بودجه نوسازی و ساخت مدارس صرف شده است.

او افزود: دولت همچنین ۱۵۰ میلیارد تومان دیگر برای کمک به سایر استان‌های درگیر سیل اختصاص داده که استان سمنان هم در فهرست دریافت این اعتبارات قرار دارد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور تصریح کرد: همه مدارس نیازمند تعمیر در استان‌ها خوزستان، گلستان و لرستان به طور کامل تعمیر شده و جای نگرانی وجود ندارد.

رخشانی‌مهر ابراز کرد: در بودجه سال آینده پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی مدارس فرسوده کشور در نظر گرفته شده است.

او اظهار داشت: در بودجه سال ۹۹ هم دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از طرف دولت و همین میزان از طرف خیران برای بازسازی مدارس گنجانده شده است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور خاطرنشان کرد: ۳۰ درصد از فضا‌های آموزشی در کشور نیازمند بازسازی است که از این میزان ۱۸ درصد نیازمند مقاوم سازی و ۱۲ درصد تخریبی است.

خبرنگاران جوان

انتهای پیام /م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه