تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

  فرماندار سرخه خبر داد:   
اختصاص۶۰۰ میلیون تومان اعتباربرای ایجاد زمین چمن در ۳ روستای سرخه
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار سرخه با بیان اینکه برای گسترش امکانات تفریحی و آموزشی اقدامات قابل توجهی در حال انجام است، گفت: در این راستا ۶۰۰میلیون تومان برای ایجاد زمین چمن در سه روستا اختصاص یافت.

به گزارش مرآت، علی‌محمد مویدی زاده  در نشست دهیاران و ائمه جماعات سرخه به میزبانی فرمانداری شهرستان ضمن بیان اینکه با توجه به اعتبارات تخصیص‌یافته طی سال جدید در تلاش برای گسترش ظرفیت‌ها و امکانات در عرصه‌های مختلف برای رفاه حال هر چه بیشتر روستاییان هستیم، ابراز داشت: بر این اساس حدود ۶۰۰ میلیون تومان بودجه طی سال جاری برای ایجاد زمین چمن مصنوعی در روستای افتر، مومن آباد و لاسجرد اختصاص یافت.

وی ضمن بیان اینکه این اقدام برای استفاده، تقویت و بهره مندی روستاییان از شرایط ورزشی صورت گرفته است، افزود: برای گسترش امکانات تفریحی و آموزشی اقدامات زیادی در حال انجام است که البته همه این‌ها منوط به اختصاص بودجه‌هایی که به فرمانداری سرخه تخصیص می‌یابد.

فرماندار سرخه بابیان اینکه اقدامات لازم برای حوزه فرهنگی و آموزشی در این دولت خصوصا برای نوجوانان و جوانان در روستاها صورت گرفته است، ابراز داشت: تشکیل دوره‌های آموزشی در حوزه‌های فنی و حرفه‌ای و ایجاد خانه ورزش ظرفیت‌های ورزشی و تفریحی بسیاری برای جوانان فراهم کرده است.

مویدی زاده ضمن تقدیر از امامان جماعت و مساجد روستاها در خصوص اقدامات انجام‌گرفته  توسط روحانیت با توجه به مشکلات و کمبود امکانات که برای اجرای امور فرهنگی درگیر هستند، تصریح کرد: فعالیت‌های خوب روحانیت در عرصه‌های فرهنگی و مذهبی در ترویج نشاط اجتماعی موثر خواهد بود.

وی افزود: طبق مکاتبات صورت گرفته با دهیاری‌ها و شوراها خواسته‌شده که همکاری لازم را با روحانیت برای اجرای امور تبلیغی و ترویجی داشته باشند زیرا این امور جزء ضروریات جامعه امروز محسوب می‌شود.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه