شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان:

اخبار فضای مجازی درباره رفع محدودیت تردد شبانه در سمنان صحت ندارد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: محدودیت‌های تردد شبانه در تمامی شهرهای استان از ساعت ۲۲ الی سه بامداد همچنان به قوت خود باقی است و اخبار فضای مجازی با موضوع رفع این محدودیت صحت ندارد.

به گزارش مرآت، سرهنگ موسی بزرگی به رسانه ها در سمنان افزود: محدودیت های تردد شبانه همچنان در استان سمنان ادامه دارد و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

وی بیان کرد: با توجه به انتشار اخبار ضد و نقیض در فضای مجازی و ایجاد ابهام برای شهروندان در رابطه با رفع محدودیت‌های تردد شبانه، بنا به تمهیدات اتخاذ شده محدودیت‌های تردد شبانه در کلیه شهرهای استان سمنان از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد همچنان به قوت خود باقی است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان گفت: پلیس سمنان برابر روال گذشته با استفاده از ظرفیت سامانه های هوشمند و تیم‌های گشت فعال شبانه مستقر در نقاط تعیین شده با رعایت ملاحظات ابلاغی، نسبت به اعمال محدودیت‌های تردد شبانه اقدام و با متخلفان برابر قانون با اعمال جریمه ۲۰۰ هزار تومانی برخورد می کند.

براساس آخرین رنگ بندی اعلام شده از سوی سامانه ماسک وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی، شهرستان های سمنان، شاهرود، دامغان گرمسار و مهدیشهر در وضعیت نارنجی و شهرستان‌های سرخه، آرادان و میامی زرد کرونایی هستند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.