شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رییس سازمان برنامه و بودجه استان سمنان:

احداث و تکمیل ۲ سد استان سمنان ۱.۲ هزار میلیارد ریال اعتبار دارد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس سازمان برنامه و بودجه استان سمنان گفت: احداث و تکمیل سدهای فینسک و نمرود در شمال و غرب استان یکهزار و ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار دارد.

به گزارش مرآت، نادر مالکی روز یکشنبه به رسانه ها افزود: احداث سد فینسک در شهمیرزاد شهرستان مهدی شهر ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار مصوب دارد که قابل افزایش است و سد نمرود در گرمسار بالای ۶۰۰ میلیارد ریال امسال اعتبار داشت.

وی بیان کرد: در شهرستان شاهرود حفر و انتقال آب در حال انجام است و امید است مردم این شهرستان از آب سد کالپوش میامی طبق برنامه ریزی بهره مند شوند.

رییس سازمان برنامه و بودجه استان سمنان با اشاره به اینکه وضعیت آبی و طرح های تامین آب هشت شهرستان استان در نشستی با حضور سیدمحمدرضا هاشمی استاندار بررسی شد، تاکید کرد: تداوم طرح ها و تلاش برای تامین آب پایدار مورد تاکید مسوولان استان سمنان است.

وی ادامه داد: امید است با اجرای طرح های مختلف مشکلات آب در هشت شهرستان استان سمنان به حداقل برسد.

مالکی با اشاره به اعتبارات ملی و استانی برای طرح های تامین آب در استان سمنان گفت: بحث سدهای استان سمنان مربوط به شهرستان های استان و همچنین طرح های انتقال آب در شهرستانها اعتبارات ملی و استانی دارد که ابلاغ های ملی به دستگاه ها انجام شده است.

رییس سازمان برنامه و بودجه استان سمنان بر تلاش مسوولان دستگاه های اجرایی استان بر جذب اعتبارات ملی برای تکمیل طرح های تامین آب پایدار در استان سمنان تاکید کرد.

از یک میلیارد و ۱۸۲ میلیون‌ مترمکعب مجموع آب تولیدی از منابع زیرزمینی و سطحی در استان سمنان حدود ۹۰ درصد در بخش کشاورزی و ۸۳ میلیون متر مکعب در بخش آشامیدنی استفاده می شود.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.