تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
احداث نیروگاه خورشیدی ۱۰ مگاواتی در سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استان سمنان ظرفیت خوبی برای استفاده از انرژی‌هایی تجدید پذیر دار که همه باید در استفاده از این انرژی‌ها با سرمایه گذاران همکاری داشته باشند.

به گزارش  مرآت، علیرضا آشناگر استاندار سمنان در آیین کلنگ زنی احداث نیروگاه خورشیدی فتوولتائیک ۱۰ مگاواتی شهید حمید باکری با اشاره به مزایای استفاده از انرژی‌های جدید گفت: استان سمنان با داشتن تعداد زیاد روز‌های آفتابی، ظرفیت خوبی برای استفاده از نور خورشید را دارد.

او افزود: استفاده از انرژی‌های جدید می‌تواند بسیار مفید و به صرفه باشد و همه باید در خصوص احداث این نیروگاه همکاری لازم را داشته باشند.

استاندار سمنان با تاکید بر همکاری دستگاه‌ها برای احداث این نیروگاه خورشیدی تصریح کرد: استان سمنان ظرفیت خوبی برای استفاده از انرژی‌هایی در حوزه باد و نور خورشید دارد که همه باید در استفاده از این انرژی‌ها با سرمایه گذاران همکاری داشته باشند.

آشناگر با اشاره به تلاش‌ها در خصوص انتقال آب خزر به فلات مرکزی ایران گفت: یکی از مزیت‌های استان سمنان وجود اراضی بلامعارض گسترده در نزدیکی پایتخت کشور است و امیدواریم هرچه زودتر با مطالبه مردم و پیگیری‌های ریاست محترم جمهوری انتقال آب خزر به فلات مرکزی ایران نیز انجام شود.

او در پایان ضمن بیان حمایت‌های کافی از سرمایه گذاران در بخش نیروگاه‌های خورشیدی بیان داشت: هدف ما کمک به صاحبان صنایع برای توسعه استان است و در این راه نهایت همکاری را با این افراد خواهیم داشت.

خبرنگاران جوان

انتهای پیام / م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه