دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان؛
کنش ها در جامعه برای مقابله با هرگونه آسیب اجتماعی رصد شود/اجرای طرح های علمی و پژوهشی راه شناسایی و مقابله با پدیده های شوم اجتماعی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
شاه حسینی اجرای طرح های علمی و پژوهشی را بهترین راه برای شناسایی و مقابله با پدیده های شوم اجتماعی دانست و گفت: کنش ها در جامعه با طرح های مختلف علمی و پژوهشی برای مقابله با هرگونه آسیب اجتماعی باید رصد شده و مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مرآت، شاه حسینی، مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان در جلسه ویدئو کنفرانسی با موضوع تاب‌آوری اجتماعی در سالن کوثر استانداری سمنان با اشاره به طرح های تاب آوری اجتماعی گفت: طرح های تاب آوری اجتماعی و ارتقای توان افزایی از رویه های اصولی برای مقابله با آسیب های اجتماعی بوده که در شهرستان های استان در حال انجام است.

شاه حسینی با بیان اینکه اجرای طرح های علمی و پژوهشی راه شناسایی و مقابله با پدیده های شوم اجتماعی است خاطر نشان کرد: به طور قطع برای شناسایی و مقابله با پدیده های شوم اجتماعی اجرای طرح های علمی و پژوهشی بسیار اثر بخش است و کارشناسان امور زنان و خانواده در فرمانداری های استان در کنار انجام فعالیت های اداری ، مطالعات روزانه و تخصصی  مسائل اجتماعی داشته باشند.

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری سمنان با اشاره  به راه اجرای طرح های تاب آوری تصریح کرد: برای اجرای طرح تاب آوری و ارتقای توان افزایی صبورانه به جلو حرکت کنیم و نباید شتاب زدگی در انجام فرایندها حس شود.

وی افزود: برای اجرای هرچه بهتر طرح های تاب آوری و بررسی و برنامه ریزی برای اجرای طرح های علمی و مقابله با پدیده های شوم اجتماعی، کنش ها در جامعه برای مقابله با هرگونه آسیب اجتماعی باید رصد شود.

شاه حسینی با نفی بی تفاوتی در سطح جامعه اظهار کرد: رصد کنش ها در جامعه برای مقابله با آسیب های اجتماعی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بی تفاوتی در ارتباط با مسائل اجتماعی از سوی کارشناسان زنان و خانواده استانداری سمنان معنا ندارد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.