تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

سرپرست اداره ورزش و جوانان میامی خبرداد:
اجرای طرح ملی ورزشی فجر تا نوروز در میامی/هر هفته یک برنامه شاخص
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان میامی گفت: طرح ملی ورزشی «فجر تا نوروز» برای توسعه ورزش‌های همگانی از 3 بهمن در این شهرستان آغاز شد.

حامد سیفی در گفتگو با خبرنگار مرآت از آغاز اجرای طرح ملی فجر تا نوروز در این شهرستان خبرداد و گفت: این طرح با هدف ارتقای تحرک بدنی، ایجاد نشاط و افزایش حداکثری مشارکت خانواده‌ها در فعالیت‌های ورزشی اجرا می شود.

سیفی افزود: این طرح در رشته‌های ورزشی دوچرخه سواری، پیاده‌روی، کوه‌روی، دو‌همگانی و ورزش های تفریحی از تاریخ سه بهمن  آغاز و  تا تاریخ ۱۵ فروردین سال ۹۹ ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این برنامه در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه هر هفته اجرا می‌شود، بیان کرد: جمعا در مدت زمان اشاره شده ۱۱ هفته  و در هر هفته یک برنامه شاخص در نقاط مختلف شهرستان به اجرا گذاشته می شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان میامی بر مشارکت همه هیئت‌های ورزشی میامی در اجرای طرح ملی فجر تا نوروز تاکید و بیان کرد: مسئولیت اصلی اجرا و برنامه ریزی این طرح را هیئت ‌های ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی، ورزش همگانی، دوچرخه سواری و کوهنوردی بر عهده دارند.

سیفی به مشارکت فرمانداری و دیگر دستگاه های شهرستان در این برنامه اشاره کرد و گفت: از روسای ادارات درخواست داریم از کل ظرفیت‌های شهرستان جهت هرچه  بهتر برگزاری این طرح از هیچ کوششی دریغ نکنند.

وی با اشاره به برگزاری یکی از این برنامه ها در جمعه گذشته بیان کرد: جشنواره ای برای بزرگسالان و سالمندان شهر میامی با اجرای بازی های بومی محلی، نرمش، مسابقات دارت و پرتاب حلقه و … در سالن مولا علی(ع) میامی برگزار شد.

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه