تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
اجرای شهره سلطانی متوقف شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
توقف اجرای خانم بازیگر در جشن رمضان تأیید شد.

به گزارش مرآت، دو سه روز قبل از ماه مبارک رمضان، خبر از حضور سیدجواد رضویان و شهره سلطانی به عنوان مجریان برنامه تلویزیونی «جشن رمضان» رسانه‌ای شد و چندی بعد از اجرا حاشیه‌هایی در فضای مجازی ایجاد شد که برخی افراد فرهنگی و رسانه‌ای خواستار تجدیدنظر در استفاده از این شخص در برنامه جشن رمضان شدند.

حتی محمدحسین رجبی دوانی پژوهشگر دینی و مذهبی، نسبت به این رویه استفاده از مجریان روی آنتن خصوصاً در ایام رمضان انتقاد کرد. او گفت: "صرف اینکه برنامه را با یک "به نام خدایی" شروع کنند ظاهراً برای صداوسیما کافی است و این‌که محتوا چیست، چه‌کسانی هستند و از طریق صداوسیما این افراد چه به خرد جامعه می‌دهند ظاهراً مهم نیست.  این اتفاق، فاجعه است. به‌طور کلی تا وقتی که فضای سینمای ما پاک و سینماگران ما در طراز انقلاب اسلامی نباشند، به‌نظرمن یک چنین میدان دادن‌هایی به برخی از بازیگران سینما، خیانت به آرمان‌های انقلاب و خلاف انتظاری است که امام(ره) و رهبر معظم انقلاب از صداوسیما داشته‌ و دارند".

روزهای بعد این موج ادامه پیدا کرد و رئیس سازمان صداوسیما بنابر پیگیری یکی از اعضای شورای نظارت بر صداوسیما تذکری به شبکه پنج و شبکه سه سیما داد تا جلوی استفاده از چنین مجریانی که رفتار و سبک زندگی‌شان مغایر با سبک زندگی ایرانی- اسلامی است گرفته شود. قاضی‌زاده هاشمی به خبرنگار تسنیم گفت: رئیس رسانه‌ملی تذکر داده‌اند که در صورت عدم اصلاح رفتار و سبک زندگی این افراد، از مقام اجرای تلویزیونی عذرشان خواسته شود.

در همان روزهای اعتراض و انتقاد رسانه‌ها، شهره سلطانی در اجرا کمرنگ‌تر شد و در کنار جواد رضویان برای گفتگوها و دیگر اتفاقات اجرایی قرار نگرفت و در بخش آیتم‌های نمایشی حضور پیدا می‌کرد. فارغ از مسائل فرامتن، سلطانی در قسمت‌های ابتدایی نتوانست خود را به عنوان مجری تراز نشان دهد. و امروز هم خبری مبنی بر توقف اجرای او در جشن رمضان رسانه‌ای شد که رئیس شبکه پنج سیما در گفتگویی با خبرنگار تسنیم این خبر را تأیید کرد.

این تصمیم بر توقف خانم بازیگر از اجرای «جشن رمضان» بلافاصله بعد از تذکر رئیس سازمان صداوسیما انجام شد. سیدمحمد هاشمی اصل تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی هم از حضور یوسف صیادی خبر داد که در ده شب دوم به عنوان بازیگر مجری در کنار سیدجواد رضویان حضور دارد. احتمالاً ده شب دوم هم شخص دیگری به این گروه اضافه خواهد شد.

لازم است بعد از اقدام شبکه پنج سیما برای ضابطه‌مند کردن حضور سلبریتی‌ها به عنوان مجری تلویزیون و توجه به افرادی که قائل به رعایت سبک زندگی ایرانی- اسلامی هستند دیگر شبکه‌های تلویزیونی هم در این راستا اقداماتی را انجام دهند. 

تسنیم

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه