شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

استاندار سمنان:    
اجرای سندهای راهبردی قربانی ایده‌های شخصی مدیران نشود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان گفت: اجرای سندهای راهبردی و پژوهشی در استان سمنان با جامع و کلان‌نگری قربانی ایده‌های شخصی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی نشود.

به گزارش مرآت، علی‌رضا آشناگر استاندار سمنان گفت: طرح‌های اقتصادی، اجتماعی، گردشگری، کشاورزی و فرهنگی قابل‌توجهی با تلاش و همکاری استادان دانشگاه پژوهشی در دست تدوین و اجراست که با تکمیل این سندهای راهبردی، گام‌های اساسی برای توسعه استان برداشته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سندهای راهبردی تدوین‌شده در استان سمنان مسیر راه هموار برای توسعه روزافزون است که مدیران دستگاه‌های اجرایی باید تمام‌قد برای اجرای این طرح اقدام کنند.

استاندار سمنان ادامه داد: در اجرای طرح‌های کلان استان سمنان نباید سلیقه‌ای عمل شود و این سندهای مطالعاتی قربانی ایده‌های شخصی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی نشود.

آشناگر تصریح کرد: تلاش شود تا طرح‌هایی که در سال‌های گذشته پژوهش شد یا بر اساس مقتضیات زمانی دلیلی برای پژوهش آن وجود ندارد، پژوهش مجدد نشود.

وی افزود: حمایت از طرح‌های پژوهشی که با هدف توسعه استان در ابعاد مختلف تدوین شد، تمام‌قد در دستور کار است.

استاندار سمنان گفت: توجه به رویکردهای پژوهشی و کاربردی برای توسعه استان مورد توجه مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

آشناگر تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی و استادان دانشگاه از طرح‌هایی که به توسعه در اقتصاد و دیگر بخش‌ها نمی‌انجامد، ورود نکنند.

وی گفت: اجرای طرح‌های مطالعاتی به افراد دارای صلاحیت واگذار شود و این طرح‌های پژوهشی باید با افرادی واگذار شود که اهلیت این کار را داشته باشند.

استاندار سمنان اضافه کرد: طرح‌های پژوهشی به‌گونه‌ای باشد که پژوهشگران موظف باشند، از طرح‌های مطالعاتی خود تمام‌قد دفاع کنند.

در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان تأکید شد که اجرای طرح‌های پژوهشی در استان سمنان به پژوهشگران دارای صلاحیت واگذار شود.

توقف مطالعه طرح‌های پژوهشی غیرکارشناسی و غیرکاربردی در استان سمنان مورد تأکید قرار گرفت و مقرر شد هماهنگی دانشگاه‌ها، بخش خصوصی و دستگاه‌های اجرایی برای توسعه استان با رویکردهای اصولی در دستور کار قرار گیرد‌.

اجرای سندهای راهبردی استان سمنان نباید قربانی ایده‌های شخصی مدیران کل دستگاه‌های اجرایی شود.

تدوین طرح‌های پژوهشی کاربردی، نقشه راه برای توسعه استان سمنان بوده و تصویب طرح‌های پژوهشی مبتنی بر توسعه و رفع مشکلات زیرساختی در بخش‌های مختلف در دستور کار است.

فارس

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه