تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان:
مطالبه گری و پاسخگوکردن مسئولان از وظایف اصلی رسانه هاست/ آینده نگری و امیدافزایی از ویژگی های اصلی بیانیه گام دوم انقلاب است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان مطالبه گری و پاسخگوکردن مسئولان را از وظایف رسانه ا عنوان کرد و گفت: رسانه ها باید چشم و گوش مردم باشند و با تبیین مسائل به رسالت خود عمل کنند.

به گزارش خبرنگار مرآت، حجت الاسلام سید محسن حسین دیباجی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در همایش مقاومت و رسانه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر که در سالن شهدی بسطامی سپاه استان سمنان برگزار شد، با بیان اینکه مقاومت، راه پیروزی است اظهار کرد: حماسه خرمشهر یاداور ایثار و مقاومت رزمندگان اسلام است و هرکجا که به جای کدخدا به خداوند اعتماد و تکیه کردیم پیروز شدیم.

حسینی دیباجی با تاکید بر نقش رسانه ها در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی گفت: بیانیه گام دوم که با نگاه ویژه رهبری تدوین و تبیین شده است که رسانه ها نقش مهمی در تحقق این بیانیه دارند.

وی آینده نگری و امیدافزایی را از ویژگی های این بیانیه دانست و افزود: مشخص کردن چشم اندازها با نیم نگاهی به تجربیات گذشته و یاداوری دستاوردهای انقلاب اسلامی امیدآفرینی را برای حرکت به سمت افق های پیش رو به دنبال دارد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) با بیان اینکه مخاطب اصلی این بیانیه جوانان و نسل های جدید هستند اظهار کرد: جوانان می توانند موتور محرکه کشور در بخش های مختلف باشند و به همین جهت رهبر انقلاب در این بیانیه در کنار عموم مردم، جوانان را به طور خاص مخاطب قرار داده اند.

حسینی دیباجی بیان مشکلات و چالش ها بدون ارائه راهکار و نادیده گرفتن دستاوردها را یکی از ضعف های رسانه ای عنوان کرد و گفت: متاسفانه برخی صاحبان تریبون ها و رسانه ها صرفا به بیان مشکلات می پردازند اما راهکار و پیشنهادی ندارند و این موجب تزریق ناامیدی به جامعه می شود.

وی با انتقاد از برخی رسانه ها که به دنبال سیاه نمایی و ناکارامدی نظام هستند گفت: برخی رسانه ها و مطبوعات در داخل کشور بلندگوهای دشمن هستند و آب به آسیاب دشمن می ریزند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) در ادامه گفت: این روزها در بحث مذاکره برخی رسانه ها زیر علم دشمن سینه می زنند و با تبیین حرف دشمن در رسانه های خود به این نظام و کشور خیانت می کنند.

حسینی دیباجی مطالبه گری و پاسخگو کردن مسئولان را از وظایف رسانه ها دانست و افزود: یکی از وظایف رسانه ها پاسخگو کردن مسئولان در جهت عمل به وظایف و حل مشکلات مردم است. برخی مسئولان به جای پاسخگویی، به دنبال فرار از پاسخگویی هستند و حرف از نداشتن اختیارات کافی می زنند.

وی همچنین تصریح کرد: رسانه ها باید چشم و گوش مردم باشند و با تبیین مسائل به رسالت خود عمل کنند.

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه