شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مرآت:    
ترامپ نگران خروج ایران از برجام است/ آمریکا باید به حقوق ملت ها احترام بگذارد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خروج ایران از برجام باعث نگرانی ترامپ شده است، گفت: آمریکا باید به حقوق ملت ها احترام بگذارد.

غلامرضا کاتب نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مرآت، با توجه به سخنان رهبر انقلاب به نخست وزیر ژاپن گفت: نکته ای ای مقام معظم رهبری فرمودند استقلال ملت و کشور ایران اسلامی را به رخ جهانیان نشان دادند.

نماینده مردم گرمسار و آرادان با اشاره به اینکه راه تفکر حضرت امام خمینی(ره) که ما هیچوقت پایبند به بد اخلاقی های دشمنان نخواهیم بود، افزود: انتظار ایران اسلامی این است که تمام جهانیان از جمله آمریکا به حقوق ملت ها احترام بگذارند.

کاتب با اشاره به اینکه آمریکا به حقوق ملت ها احترام بگذارد تا قابل مذاکره باشد مطرح کرد: آنچه که ایران اسلامی مسیر خود را از ابتدا انقلاب شروع کرده است آن استقلال و منش آزادی اندیشی خود می باشد که این مسیر را همیشه طی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه آمریکا از موضوع خارج شدن ایران از برجام نگران است و هدف سران آمریکایی دستیابی به علوم دانش هسته ای بیشتری می باشد، اظهار کرد:عرصه موشکی از دیگر مباحث آمریکا برای مذاکره با ایران است.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه