تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

    فرماندار مهدی‌شهر:
آمار کشف سرقت در مهدی‌شهر به میزان چشمگیری افزایش یافت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار مهدی‌شهر بابیان اینکه طی شش‌ماهه نخست سال جاری آمار کشف سرقت در مهدی‌شهر به میزان چشمگیری افزایش یافت، گفت: تداوم این روند آرامش و امنیت را در این شهرستان به دنبال دارد.

به گزارش مرآت، عبدالرضا میقانی ظهر پنج‌شنبه در دیدار با فرمانده انتظامی مهدی‌شهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی، ضمن بیان اینکه نیروی انتظامی طی شش‌ماهه نخست سال جاری در بحث ارتقا امنیت اخلاقی و برخورد با مجرمان در همه زمینه‌ها به توفیقات بزرگی رسیده است، ابراز داشت: طی بازه مذکور آمار کشف سرقت در شهرستان به میزان چشمگیری افزایش یافت و در بحث مبارزه با اشرار نیز برخوردهای خوبی صورت گرفته است.

وی ضمن بیان اینکه اعتیاد سرچشمه اکثر جرم‌ها در جامعه شناخته‌شده است، افزود: نیروی انتظامی مهدی‌شهر در بحث کشفیات مواد مخدر، مبارزه با خرده‌فروشان و مصرف‌کنندگان با سابقه و همچنین کشف خانه‌های تیمی اقدامات بزرگی انجام داده است.

فرماندار مهدی‌شهر بابیان اینکه در شورای تأمین شهرستان بر عنصر همدلی و وحدت بین مسئولان بسیار تاکید می‌شود، ابراز داشت: امیدواریم این روند همچنان باقوت ادامه داشته باشد و ما همیشه قدردان سبزپوشان نیروی انتظامی در بحث امنیت و آرامش در شهرستان هستیم.

فرمانده انتظامی مهدی‌شهر نیز در این دیدار بابیان اینکه همیشه تلاش شد تا دغدغه مردم را در اولویت کار قرار گیرد، تصریح کرد: وحدت و یکپارچگی در حوزه امنیت و سلامت رمز موفقیت خواهد بود که در این بین رفع دغدغه مردم همراه با ارائه بهترین خدمت مورد تاکید بوده است.

سرگرد حاجی پروانه خادم مردم بودن را فرصتی استثنایی و زود گذار دانست و افزود: آنچه برای ما ماندگار خواهد شد همین خدمتی از که در همه عرصه‌ها به مردم ارائه می‌شود که در این راه سخت خدمت‌گزاری عرض خدمت بسیار مهم‌تر از طول خدمت است.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.