تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سمنان اعلام کرد:
آمادگی ۶۶ پایگاه شهری و ۳۱ مرکز نیکوکاری برای برگزاری جشن نیکوکاری/ دغدغه کمک به نیازمندان همچنان پررنگ است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سمنان از آمادگی ۶۶ پایگاه شهری و ۳۱ مرکز نیکوکاری برای برگزاری «جشن نیکوکاری» در استان خبر داد.

محمد قوسی معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت، در خصوص برگزاری جشن نیکوکاری در استان سمنان گفت: چهاردهم اسفندماه به عنوان روز «احسان و نیکوکاری» نامگذاری شده است و به همین جهت هرسال شاهد برگزاری جشن های نیکوکاری در نقاط مختلف کشور هستیم.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان با بیان اینکه برنامه ریزی برای برگزاری این جشن در استان سمنان از دی ماه آغاز شده است افزود: در سالجاری اهداف ویژه ای را برای برگزاری جشن نیکوکاری درنظر گرفته ایم تا از تمام ظرفیت ها برای جلب مشارکت عمومی در این جشن بهره مند شویم.

قوسی با اشاره به هدفگذاری شرکت ها و کارخانجات استان برای مشارکت در جشن نیکوکاری اظهار کرد: در برگزاری این جشن همچنین از ظرفیت موسسات خیریه برای جمع آوری کمک های مردمی استفاده خواهیم کرد.

وی از جمع آوری بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی در جشن نیکوکاری سال گذشته در استان سمنان خبر داد و گفت: پیش بینی ما از کمک های جشن نیکوکاری امسال در استان حدود 2 میلیارد و 700 میلیون تومان است که البته معتقدم انشاالله با یاری خداوند متعال و مشارکت گسترده مردم می توانیم از این میزان فراتر نیز برویم.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان با تاکید بر دغدغه صنعتگران و صاحبان مشاغل برای مشارکت در جشن نیکوکاری تصریح کرد: هرچند بخش های مختلف صنعت و تولید با مشکلات جدی مواجه است اما خوشبختانه دغدغه مدیران و صنعتگران برای کمک به فقرا و نیازمندان متوقف نشده است.

قوسی با بیان اینکه جمع آوری کمک های جشن نیکوکاری بطور هدفمند و بر اساس نیاز فقرا انجام می شود گفت: حوزه حمایت و سلامت کمیته امداد استان تحلیل دقیقی از خانواده های تحت پوشش و نیازهای مددجویان جمع آوری کرده است تا در جمع آوری کمک ها بر اساس اولویت ها عمل کنیم.

وی ادامه داد: جمع آوری کمک ها به صورت هدفمند و متناسب با اولویت ها صورت می گیرد که این امر به بخش های مختلف کمیته امداد استان اعلام شده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان از برگزاری جشن نیکوکاری در روزهای 16، 17 و 18 اسفند در استان سمنان خبر داد و گفت: در روز چهارشنبه شانزدهم اسفند، 492 پایگاه جمع آوری کمک در مدارس استان فعال خواهد بود و در روز اصلی برگزاری جشن یعنی پنجشنبه هفدهم اسفند ماه نیز 66 پایگاه شهری و 31 مرکز نیکوکاری اقدام به جمع آوری کمک های مردمی خواهند کرد.

قوسی افزود: در روز جمعه هجدهم اسفند ماه نیز 18 پایگاه مستقر در نمازهای جمعه استان نسبت به جمع آوری کمک های نیکوکاران اقدام خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه کمک های جمع آوری شده در مدارس بین دانش آموزان نیازمند همان مدارس توزیع خواهد شد اظهار کرد: باتوجه به اینکه مدیران مدارس از وضعیت مالی دانش آموزان اطلاعات دقیق تری دارند این کمک ها به اضافه 10 درصد از منابع کمیته امداد استان در اختیار آنان قرار خواهد گرفت تا آنرا بدست دانش آموزان نیازمند برسانند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان با اشاره به انتقال کمک های مدارس برخوردار به سایر مدارس گفت: خوشبختانه در این خصوص هماهنگی بسیار مطلوبی بین کمیته امداد استان و اداره کل آموزش و پرورش ایجاد شده است.

قوسی با تاکید بر حفظ کرامت مددجویان و نیازمندان تصریح کرد: از مردم خیراندیش استان سمنان تقاضا می کنیم در کمک های غیرنقدی خود از ارائه البسه و پوشاک مستعمل خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: مردم عزیز استان سمنان همچنین می توانند کمک های نقدی خود را از طریق تلفن های همراه با شماره گیری کدهای زیر که منحصرا برای هر شهرستان استان تعریف شده است انجام دهند:

شهرستان سمنان: #023*8877*

شهرستان شاهرود: #0232*8877*

شهرستان دامغان: #0231*8877*

شهرستان گرمسار: #0233*8877*

شهرستان مهدیشهر: #0237*8877*

شهرستان میامی: #0235*8877*

شهرستان آرادان: #0234*8877*

شهرستان سرخه: #0238*8877*

انتهای پیام/ت

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه