تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    فرمانده سپاه استان سمنان خبر داد؛
آماده سازی نقاهتگاه‌ها ویژه افراد کرونایی در استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سردار دامغانی گفت: ۴ نقاهتگاه ویژه افراد ترخیص شده از بیمارستان در سطح استان سمنان آماده شده است.

به گزارش خبرنگار مرآت، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان در جلسه بررسی اقدامات قرارگاه زیستی سپاه استان سمنان با اشاره به آماده سازی نقاهتگاه‌ها ویژه افراد کرونایی در استان سمنان گفت: این مراکز در ۴ شهرستان سمنان، دامغان، شاهرود و گرمسار بوده و آماده نگهداری از افراد ترخیص شده از بیمارستان‌ها تا بهبودی کامل هستند.

وی افزود: یکی از اقداماتی که در این ایام توسط قرارگاه زیستی سپاه انجام شده گندزدایی و ضدعفونی کردن اماکن عمومی بوده که با توجه به گسترش بیماری این امر امروز در محلات و خیابان‌های فرعی نیز انجام می‌شود.

دامغانی تصریح کرد: شناسایی بیماران مبتلا به کرونا با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و برنامه ریزی برای بستری یا آموزش‌های پیشگیرانه از دیگر اقدامات بوده است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه بسته‌های حمایتی ویژه خانواده‌های دارای بیماران مبتلا به کرونا نیز در این ایام در بین خانواده‌ها توزیع شده است افزود: بیش از ۷ هزار بسته حمایتی در سطح استان در بین خانواده‌های دارای بیماران کرونایی توزیع شده است.

وی گفت: گروه‌های جهادی همچنین با بررسی مردمی به افراد کهنسال که توان خروج از منزل و انجام خرید‌های روزانه را ندارند نیز کمک خواهند کرد.

انتهای پیام/ن

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه