تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
آغاز پویش سراسری آماده‌باش در استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
همت هادیان، رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان سمنان از آغازبکار پویش «آماده‌باش» در استان سمنان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مرآت، همت هادیان، رئیس هیأت ورزش‌های همگانی استان سمنان از آغازبکار پویش «آماده‌باش» در استان سمنان خبر داد. هادیان با ارسال مطلبی به مرآت ابعاد این پویش را تشریح کرده است. مشروح این مطلب را از نظر می‌گذرانید:

با توجه به اینکه در دوره همه‌گیری بیماری کرونا اهمیت ورزش و فعالیت‌های بدنی منظم بیش از پیش افزایش یافته و باید مورد توجه همگان قرار بگیرد فدراسیون ورزش‌های همگانی جمهوری اسلامی ایران و هیئت‌های ورزش‌های همگانی استان‌ها در جهت ارتقاء نقش مسئولانه در کاهش کم‌تحرکی و پیشگیری از بیماری کرونا پویش سراسری آماده‌باش را آغاز کرد.

گروه مخاطب این پویش گروه های پرخطر در موضوع مبتلا به کرونا (سالمندان و بزرگسالان ۵۰ سال به بالا) (گروههای در معرض خطر) خصوصا خانواده‌ها به عنوان مخاطبان اصلی پویش هستند. محورهای همکاری در این پویش مردم فعال، جامعه فعال با محوریت فضای مجازی و نقش ورزش در پیشگیری از کرونا می‌باشد. مدت زمان این پویش از دهم مردادماه تا سی‌ام شهریور ماه می‌باشد که در محورهای تولید محتوا از جمله ویدیوهای آموزشی، موشن‌گرافی، اینفوگرافی، بروشورهای مجازی، برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در جهت آگاهی بخشی، تشویق و ترغیب و اجرای صحیح حرکات و ورزش همچنین استفاده از فضاهای مجازی در بستر اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی گفتگوهای زنده، میزگردهای مجازی و گفتگو با چهره‌های علمی و مرجع برنامه‌ریزی شده است.

همچنین مقرر شد مسابقات مجازی در گروه‌های سنی مختلف و در سطوح شهرستانی و استانی و جشنواره‌های مجازی و چالش‌ها با طراحی خلاقانه و تنوع فعالیت‌ها با محوریت ورزش در خانه صورت بگیرد. امیدواریم در این پویش فدراسیون ورزش‌های همگانی جمهوری اسلامی ایران و هیئت‌های استانی و شهرستانی و با حمایت ادارات کل ورزش و جوانان استان و شهرستان‌ها و حمایت همه دستگاه اجرایی از جمله صدا و سیما و شهرداری‌ها بتوانیم گامی در جهت سلامتی و تندرستی و تقویت سیستم ایمنی بدن در برای مقابله با بیماری کرونا برداریم.

هیئت ورزش‌های همگانی استان سمنان  با همکاری هیئت‌های شهرستان های استان و حمایت اداره ورزش و جوانان استان و شهرستان‌ها و انجمن‌های تحت پوشش بیش از صد برنامه ورزشی را  آماده نمودند که ان‌شاءالله بتوانیم با حمایت همه مدیران ارشد استان و دستگاه‌های مرتبط آن‌ها را اجرایی نماییم و در اجرای این پویش دست یاری به سوی همه هیات‌های ورزشی، دستگاه‌های اجرایی و باشگاه‌ها و اصحاب و رسانه و شبکه های اجتماعی و کارشناسان ورزشی و بهداشت و درمان دراز می‌کنیم..

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه