تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس مرکز سیمای استان‌های رسانه ملی خبر داد
آغاز رسمی پیش تولید سریال ملی «سنجرخان»
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فاطمی در مراسم آغاز به کار پیش تولید سریال ملی «سنجرخان» که در موزه مردم شناسی سنندج برگزار شد، گفت: از ظرفیت بالای فرهنگی کردستان باید در ساخت این سریال ملی استفاده شود.

به گزارش مرات،سید عباس فاطمی رئیس مرکز سیمای استان‌های رسانه ملی اظهار کرد:با توصیه‌ها و تاکید رهبر معظم انقلاب سریال‌های فاخر درباره‌ مفاخر اقوام مختلف کشور در دست ساخت است و در این راستا سال گذشته ۲۴۰ قسمت سریال فاخر از جمله سریال‌های جلال و بانوی سردار از صدا و سیما پخش شد.

وی گفت:امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۰ خورشیدی بتوانیم سریال‌های فاخر «سنجرخان»، امیرنظام گروسی و مستوره‌ اردلان که از مفاخر کرد‌ها و ایران هستند را به سرانجام برسانیم.

بهمن مرادنیا استاندار کردستان نیز در این مراسم گفت: قهرمانانی نظیر «سنجرخان» و دیگر نام آوران ایران و کردستان باید در قالب سریال و برنامه‌های سینمایی و تولیدات رسانه ملی به مردم معرفی شوند تا مردم با رشادت‌ها و تاثیرات آنها در تاریخ این مرز و بوم بیشتر آشنا شوند.

وی تاکید کرد: تمام هزینه‌های مورد نیاز برای تولید این سریال فاخر پیش‌بینی شده و از این نظر هیچگونه مشکلی نداریم.

محمد حسین لطیفی کارگردان سریال فاخر «سنجرخان» هم در این مراسم وعده داد که اگر پیش تولید این سریال در مدت سه تا چهار ماه آینده به پایان برسد فیلمبرداری و تولید سریال «سنجرخان» ۶ تا ۸ ماه بیشتر طول نخواهد کشید.

وی افزود: فیلم «سنجرخان» باید در ابعاد بین المللی ساخته شود تا بتوان شخصیت این بزرگ مرد کرد را به خوبی به تمام مردم مناطق کردنشین دنیا معرفی کرد.

فیلم نامه این سریال توسط مرحوم ضیاءالدین دری تهیه شده است.

تهیه کنندگی و نظارت کیفی این سریال نیز به ترتیب برعهده‌ حسین جلالی و دکتر قطب الدین صادقی از هنرمندان مطرح کرد است؛ سنجر خان وزیری ملقب به سردار اکرم پس از مبارزات بی وقفه در مقابل تجاوز گری‌های روس و انگلیس در ایران، با دسیسه انگلیسی‌ها در سال ۱۲۹۵ خورشیدی در روز عاشورا به درجه رفیع شهادت نائل شد.

انتهای پیام/

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه