تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

آیت الله شاهچراغی:   
"آشتی ملی" بازسازی فتنه 88 بود
امام جمعه سمنان با اشاره به اینکه بیان "آشتی ملی" بازسازی فتنه 88 است، گفت:مردم با کسانی که در عاشورا جنایت کردند و بسیجیان را مورد ضرب و شتم قرار دادند، آشتی نمی کنند.

به گزارش مرآت به نقل از قومس، آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی ظهر امروز در خطبه‌های آیین سیاسی عبادی نماز جمعه اظهار داشت: کسانی که مال حرام می‌خورند، همانند خوردن آتش جهنم است و کسانی که غیبت می‌کنند، همانند آن است که گوشت سگ جهنمی را می‌خورند و شرط خاموش کردن این آتش‌ها، تقوا و توبه است.

وی با بیان اینکه انسان برای کمال معنوی آفریده شده است و کمال مطلق انسان را به خدا نزدیک می‌کند؛ افزود: ارکان کمال در سه کلمه است که باید عملیاتی و اجرایی شود؛ پاکی، بندگی و خدمت به مردم.

امام جمعه سمنان بیان داشت: بهشت جای انسان‌های پاک است و برای وارد شدن به این درجه و مکان یکی از کارها این بوده که انسان خود را به رذایل اخلاقی آلوده نکند.

آیت الله شاهچراغی  اظهار داشت: خدمت صادقانه به مردم یکی از دلایلی است که انسان را به خدا نزدیک می‌کند؛ مردم همواره با انتخاب سروکار دارند، اما باید بدانند برای طی این مسیر یک سرمشق و الگو لازم است که بهترین الگو حضرت محمد (ص) است که در میدان جنگ نیز به اصول رزمنده پایبند بود.

وی در بخش دیگری از سخنرانی خود با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: مقام معظم رهبری فرموده‌اند برخی می‌گویند اگر برجام نبود، جنگ بود و این دروغ است؛برجام هست؛ اما احتمال جنگ هم هست. مشکلات کشور را به برجام گره نزنید؛ بیکاری، گرانی، تبعیض و حقوق ‌های نجومی امروز وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان بیان داشت: داعش برای امت اسلامی بلایی شده و اعضای این گروهک با سلاح آمریکایی‌ها و پول سعودی‌ها به جان مسلمانان افتاده‌اند.

آیت الله شاهچراغی ادامه داد: اخیرا سران عرب به فکر افتادند به همراه رئیس جمهوری دیوانه آمریکا علیه ایران وحدتی ایجاد کنند؛ ما به آنها می‌گوییم دم خود را به آمریکا گره نزنید؛ این خانه‌ها عنکبوتی است و اگر همه دنیا جمع شوند، نمی‌توانند علیه ایران کاری کنند.

وی در ادامه با اشاره به سخنان عده ای که در شعار آشتی بیان می کنند، گفت: بیان آشتی ملی تقریباً بازسازی فتنه 88 بود؛ مردم که با هم قهر نیستند و رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند کسانی که در عاشورا جنایت کردند و بسیجیان را مورد ضرب و شتم قرار دادند، مردم با آنان آشتی نخواهند کرد.

امام جمعه سمنان در ادامه با اشاره به روز روحانیت و دفاع مقدس بیان داشت: یاد و خاطر روحانی شهید محلاتی گرامی میداریم امروز روز روحانیت و دفاع مقدس است و روحانیت اصیل کسی بوده که علم و عمل او با هم همراه باشد و اگر با خدمت به مردم باشد، بسیار ارزشمند است.

آیت الله شاهچراغی گفت: جامعه روحانیت برای مردم محترم و گرامی هستند و کسانی که می‌خواهند بین مردم و روحانیت تفرقه بیندازند، این آرزو را به گور خواهند برد؛ جامعه روحانیت بیش از 5 هزار شهید داده است.

وی افزود: مردم با همه گرفتاری‌هایشان در یوم‌الله 22 بهمن به میدان آمدند و به ندای رهبری پاسخ دادند و با شور و شعور ملی به دشمن فهماندند که عاشق امام و ولایت هستیم.

امام جمعه سمنان گفت: رهبر آگاه و فرزانه انقلاب اسلامی، مردم را در جریان مسائل گوناگون قرار می‌دهند و مردم با ارشاد مقام معظم رهبری در مسیر انقلاب و نظام حرکت می‌کنند.

انتهای پیام/ع

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه