شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان:    
آزمون سراسری قرآن و عترت در سمنان برگزار می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
گفت: هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت در سمنان به ۲ شیوه کتبی و الکترونیکی برگزار می‌شود.

به گزارش مرآت، حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با بیان اینکه هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در سمنان برگزار می‌شود گفت: ثبت‌نام در این دوره از دوازدهم آبان ماه آغاز می‌شود.

او افزود: هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت در فصل پایانی سال ۹۸ به ۲ شیوه کتبی و الکترونیکی برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان تصریح کرد: آزمون الکترونیکی این دوره از مسابقات قرآن و عترت در روز‌های ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه و آزمون کتبی در روز سوم بهمن‌ماه سال ۹۸ برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام فضیلت با اشاره به اهداف برگزاری این آزمون از جمله مهم‌ترین آن را سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد آموزشی مؤسسه‌ها و مراکز قرآنی عنوان کرد.

او ایجاد انگیزه و معرفی نخبگان و شناسایی استعداد‌های درخشان قرآنی، راهبری آموزش قرآن و عترت در موسسه‌های قرآنی و تشکیل بانک جامع قرآن را از دیگر اهداف برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت برشمرد.

حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت شرکت در آزمون سراسری قرآن و عترت را برای همه بدون محدودیت سنی آزاد عنوان کرد و گفت: شرکت متقاضیان در آزمون امسال تنها در یک‌رشته مجاز است و قبول‌شدگان آزمون سال قبل نیز می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت : ثبت‌نام در این دوره از آزمون سراسری قرآن و عترت از دوازدهم آبان ماه آغاز می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در این دوره می‌توانند با پرداخت ۷۰ هزار ریال و با مراجعه به سامانه www.quranedu.ir تا دوازدهم آذرماه ثبت‌نام کنند.
او در مورد منابع آزمون سراسری قرآن و عترت نیز گفت: به‌جز رشته تفسیر سوره بقره که تفسیر نمونه است در بقیه رشته تاکنون و ترجمه‌های متداول قرآن کریم، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه از منابع آزمون محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام علی‌اصغر فضیلت تصریح کرد: برگزاری چنین آزمون‌هایی در ترویج فرهنگ قرآن و عترت در جامعه بسیار حائز اهمیت است بنابراین باید نسبت به کیفیت برگزاری آن توجه ویژه‌ای شود.

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه