شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی استان سمنان به مرآت خبر داد:

آزادی 42 زندانی جرائم غیر عمد در استان سمنان/ کمک 54 میلیاردی مردم برای آزادی زندانیان

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
کاشفی با اشاره به همکاری سپاه و بسیج در آزادی 42 زندانی جرائم غیرعمد در استان سمنان در سه ماهه مرداد، شهریور و مهر، گفت: شاخص‌ترین کار بسیج حضور مردمی و داوطلبانه بوده و در کشور ما نهاد بسیج یکی از قوی‌ترین شاخص‌های حرکت داوطبانه است.

مهدی کاشفی جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان  در گفتگو با خبرنگار مرآت، با بیان اینکه اصلی ترین دلیل شکل گیری این قرارگاه دستگیری از نیازمندان و کمک به محرومین بوده است، گفت: قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در استان از همه توان و ظرفیت در حوزه های مختلف برای خدمت رسانی به مردم استفاده خواهند کرد.

کاشفی با اشاره به همکاری سپاه و بسیج در  آزادی 42 زندانی جرائم غیرعمد در استان سمنان در سه ماهه مرداد، شهریور و مهر، تصریح کرد: شاخص‌ترین کار بسیج حضور مردمی و داوطلبانه بوده و در کشور ما نهاد بسیج یکی از قوی‌ترین شاخص‌های حرکت داوطبانه است.

جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه مجموع ارزش ریالی محکومیت مالی این زندانیان در سه ماهه 54 میلیارد ریال بوده است، افزود: مبالغ پرداخت شده جهت آزادسازی زندانیان به همت قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، اقشار و پایگاه های بسیج، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان، خیرین، مردم، معتمدین و روئسای زندان ها  جمع آوری شده بود.

وی همچنین با اشاره به توزیع 30بسته کمک معیشتی در بین خانواده این زندانیان، افزود: نهضت کمک مومنانه برای کمک به همه نیازمندان راهگشا بوده و این مهم استمرار خواهت داشت.

کاشفی با بیان اینکه نیاز است برای آزادسازی زندانیان همه وارد میدان شوند، تصریح کرد: آزادی زندانیان و برگشت به خانواده سبب جلوگیری از سایر آسیب های اجتماعی در جامعه خواهد شد.

جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با بیان اینکه کرونا نشان داد رفتار ملت ایران علی رغم تنگناهای معیشتی قابل مقایسه با سایر ملل نیست، عنوان کرد: همگرایی و همدلی مردم عزیز در کمک به یکدیگر در مقابله با ویروس کرونا به خوبی نشان داد که چه زود کنار هم جمع می شوند و به کمک هم می آیند.

وی با بیان اینکه تفکر انقلابی سازنده تشکل انقلابی است و سپاه و بسیج نماد تفکر انقلابی هستند، تشریح کرد: امروز کمک مومنانه تبدیل به یک جریان و نهضت در سطح جامعه شده است.

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.