دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 سخنگوی سازمان آتش نشانی خبر داد؛ 
آتش سوزی در ساختمان ۴ طبقه در خیابان فرشته
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از مهار آتش سوزی در ساختمان چهار طبقه در خیابان فرشته خبر داد.

به گزارش مرآت ،سید جلال ملکی ، در خصوص وقوع آتش سوزی در یک منزل مسکونی گفت: در ساعت ۱۱:۳۶ ظهر امروز وقوع یک فقره آتش سوزی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهر تهران اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله مأموران آتش نشانی از ۳ ایستگاه به همراه بالابر هیدرولیکی و تشک نجات خود را به محل وقوع حادثه واقع در منطقه فرشته خیابان بیدار رساندند. اولین گروه از آتش نشانان در زمانی کمتر از ۴ دقیقه خود را به محل رسانده و مشاهده کردند که آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی ۴ طبقه با دو طبقه منفی بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: در طبقه منهای یک آتش سوزی رخ داده بود که دود ناشی از آتش به طبقات بالایی سرایت کرده بود و آتش از درب و پنجره ها به بیرون می زد.

ملکی گفت: آتش نشانان بلافاصله همزمان با خاموش کردن آتش اقدام به خروج افراد داخل ساختمان به وسیله نردبان هیدرولیکی کردند. دو نفر در این حادثه دچار سوختگی شده و چندین نفر هم بدون هیچ گونه حادثه‌ای از داخل ساختمان به بیرون هدایت شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران افزود: در حال حاضر آتش خاموش شده و همکاران من در حال شعله زنی هستند.

مهر 

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.