تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی سمنان:   
آتش‌نشانی سمنان نیازمند تجهیزات پیشرفته است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: آتش‌نشانی سمنان، برای خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان، نیازمند تجهیزات پیشرفته و تخصصی است.

به گزارش مرآت، سعید اسمعیل‌پور مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان، گفت : تجهیزات آتش‌نشانی شهر سمنان برای مهار آتش با توجه به ظرفیت‌ها، واحدهای مسکونی و تجاری و واحدهای صنعتی، چندان مطلوب نیست.

وی خاطر نشان کرد: برای تجهیز چهار پایگاه آتش‌نشانی شهر سمنان به ابزارهای تخصصی افزون بر ۶۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان ادامه داد: سمنان تنها مرکز استان در کشور است که نردبان تخصصی برای مهار آتش در واحدهای مسکونی و تجاری در واحدهای دارای ۲ طبقه و بیشتر ندارد و کمبود اعتبار از چالش‌های اساسی در اجرا نشدن طرح تامین این تجهیزات است.

اسمعیل‌پور اضافه کرد: در سال‌های گذشته مسوولان سمنان و کشور برای خرید ماشین آلات پیشرفته مهار آتش برای پایگاه‌های آتش‌نشانی این شهر وعده‌هایی دادند که تاکنون این برنامه‌ها محقق نشد.

وی تصریح کرد: قیمت نردبان مهار آتش برای ساختمان‌های چندطبقه دست کم ۳۰ میلیارد ریال بود که این رقم اکنون به دلیل فشارهای خارجی و تحریم به ۱۸۰ میلیارد ریال افزایش یافته است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: سمنان به عنوان یکی از شهرهای در حال توسعه کشور مطرح است و نقص در تجهیزات ایمنی برای ارایه خدمات به شهروندان به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

سازمان آتش‌نشانی با چهار پایگاه داخل شهر سمنان و یک پایگاه در شهرک صنعتی بزرگ این شهر با فعالیت ۸۰ آتش‌نشان به شهروندان خدمات رسانی می کند.

ایرنا

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه