تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
«سند اشتغال» برای ۱۲۸ روستای استان سمنان تدوین شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان از تدوین اسناد اشتغال برای ۱۲۸ روستای استان سمنان خبر داد.

به گزارش مرآت به نقل از تسنیم، نادر مالکی ظهر امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان که با حضور رئیس دفتر رئیس‌جمهور در سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان برگزار شد به اقدامات شاخص کارگروه اقتصاد مقاومتی استان سمنان اشاره کرد و اظهار داشت: طرح آمایش سرزمینی استان سمنان تدوین و تصویب‌شده است.

وی به اقدامات شاخص کارگروه اقتصاد مقاومتی استان سمنان اشاره کرد و مهم‌ترین آن‌ها را تدوین اسناد تدبیر و‌ توسعه در شهرستان‌های مختلف استان بر پایه آمایش عنوان کرد.

کریدورهای ارتباطی شرق به غرب و شمال به جنوب استان سمنان تکمیل‌شده است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان عنوان کرد: تا کنون 60 پروژه مهم در سه حوزه صنعت، معدن و کشاورزی در این استان شناسایی‌شده است و نسبت به رفع موانع و مشکلات آن‌ها اقدامات اساسی صورت گرفته است.

مالکی از دیگر اقدامات در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در استان سمنان را توسعه انرژی‌های نو با تأکید بر استفاده از انرژی خورشیدی در این استان عنوان کرد.

وی افزود: 100 هکتار گلخانه و سایه بانی در اراضی کشاورزی استان سمنان از دیگر اقدامات انجام‌شده در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بوده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان به تلاش‌های راهبردی برای تبدیل استان سمنان از معبر به مقصدی برای گردشگری اشاره کرد و گفت: کریدورهای ارتباطی شرق به غرب و شمال به جنوب در محدوده استان سمنان تکمیل‌شده است و این مهم نیز از دیگر اهداف ستاد اقتصاد مقاومتی در استان سمنان بوده است.

مالکی از برگزاری دوره‌های آموزشی برای مدیران و تدوین کتاب‌ها و راه‌اندازی کارگروه‌های هشتگانه اقتصاد مقاومتی در استان سمنان خبر داد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه