دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
۹۴ طرح عمرانی و سرمایه‌گذاری هفته دولت در دامغان افتتاح می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار دامغان گفت: ۹۴ طرح عمرانی و سرمایه‌گذاری هفته دولت امسال توسط ۱۸ دستگاه اجرایی با صرف اعتبار یکهزار و ۸۲۳ میلیارد و ۱۹۷ میلیون ریال در دامغان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش مرآت؛علی اصغر مجد روز یکشنبه در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران در  فرمانداری دامغان، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامیداشت و گفت: ۷۶ طرح عمرانی با ۶۵۳ میلیارد و ۱۹۷ میلیون ریال و ۱۸ طرح سرمایه‌گذارای و اقتصادی با یکهزار و ۱۷۰ میلیارد ریال افتتاح و بهره‌برداری می‌شود. 

وی اضافه کرد: از ۷۶ طرح عمرانی هفته دولت در دامغان، شرکت توزیع نیروی برق  ۹ طرح، آب و فاضلاب هفت طرح، نوسازی مدارس ۲طرح، منابع طبیعی پنج طرح، امور عشایری سه طرح، راه و شهرسازی یک طرح، جهاد کشاورزی چهار طرح، شهرداری کلاته یک طرح، شهرداری دامغان ۲ طرح، شهرداری امیریه ۶ طرح دارند و ۱۷ طرح در دهیاری‌ها بهره برداری می شود. 

مجد در ادامه به بهره برداری از طرح گازرسانی به سه روستای شمالی دامغان اشاره کرد و گفت: عملیات گازرسانی به طول ۳۲ هزار و سه متر شبکه و با صرف ۶۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار به اتمام رسید و با این عملیات، سه روستای سرخده، اگره و سیاه پره، از نعمت گاز در هفته دولت امسال برخوردار می شوند. 

مجد ادامه داد: افتتاح مدرسه ۶ کلاسه روستای فیروزآباد و آموزشگاه سه کلاسه خورزان با ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال با مشارکت بخش خصوصی از دیگر طرح‌های هفته دولت امسال است. 

وی به افتتاح ۹ طرح حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و گفت: افتتاح محل اقامت پزشک مهماندوست، اورژانس جاده‌ای یزدان آباد، خانه بهداشت در روستاهای ورکیان، خورزان، حسن‌آباد، حسینان، صح، دشت بو و بادله کوه، بهره برداری می‌شود. 

مجد اظهار داشت: افتتاح کارخانه خوراک دام و طیور آبزیان، افتتاح مرکز تمام مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک، افتتاح کارخانه فروسیلیسکو منگنز امیران ذوب و کتابخانه روستای جزن، از دیگر طرح‌های مهم امسال است. 

وی تصریح کرد: ۱۸ طرح سرمایه‌گذاری با یکهزار و ۱۷۰ میلیون ریال در هفته دولت امسال افتتاح می‌شود که با افتتاح این طرح‌ها برای ۱۵۲ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود. 

مجد افزود: در کنار افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های هفته دولت، عملیات اجرایی هشت طرح با ۶۵ میلیارد و ۷۸۶ میلیون ریال آغاز می‌شود. 

فرماندار دامغان بیان کرد: هفته دولت فرصتی طلایی برای بیان عملکردهای دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است تا مردم بدانند در شرایط سخت اقتصادی، همچنان دولت با اقدامات خود در جهت رفع مشکلات و محرومیت زدایی در تلاش است.

دوم تا هشتم شهریور، به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت رجایی و باهنر، هفته دولت نامگذاری شده است. 

دیدگاه ها

طرح دولت در هفته دولت شده افتتاح کتابخانه روستای جزنفشار به کمر دولت نیاد
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.