تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

جوابیه شرکت ماشین‌لنت+توضیحات مرآت؛
تمسک مدیر شرکت به مولایش(رهبری) امری قلبی و ارادی است/ تولیدکننده 32 ساله شرکت برای توسعه این سرزمین سفره‌ای گسترانیده
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
به دنبال انتشار جوابیه شرکت ماشین‌لنت و توضیحات مرآت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این شرکت بار دیگر با ارسال جوابیه‌ای به توضیحات مرآت پاسخ داده است که متن کامل این جوابیه را از نظر می‌گذرانید.

به گزارش خبرنگار مرآت، به دنبال انتشار جوابیه شرکت ماشین‌لنت و توضیحات مرآت، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این شرکت بار دیگر با ارسال جوابیه‌ای به توضیحات مرآت پاسخ داده است که متن کامل این جوابیه را از نظر می‌گذرانید:

مدیریت محترم پایگاه خبری مرآت

با سلام و احترام،

با توجه به توضیحات آن پایگاه خبری، که احساس میکنیم به جهت بی اهمیت جلوه دادن جوابیه این شرکت، که با تأخیر نیز منتشر شد، جوابیه آن توضیحات را به شرح ذیل اعلام می‌نماییم؛

١- به نظر میرسد که تکذیب مصاحبه مذکور مورد توجه آن پایگاه خبری قرار نگرفته است و همچنین در خصوص ارایه مستندات مرتبط با آن مصاحبه، علیرغم تأکید این شرکت هیچگونه مدرکی ارایه نگردیده است.

۲- به نظر میرسد به جای اظهار تأسف از سوی آن پایگاه خبری در خصوص انتشار اخبار خلاف واقع و ذکر مستقیم نام این شرکت که سبب چرخش اطلاعات نادرست در شبکه های گوناگون اجتماعی اعم از ستادهای خبری، خبرگزاریها و بنگاههای کاریابی گردیده است و همچنین موجب تخریب شدید و ناعادلانه برند این مجموعه تولیدی قدیمی گردیده است، سعی در محق جلوه دادن رفتار غیرحرفه‌ای خود دارید و به این مهم توجهی ننموده اید که استفاده ابزاری جهت تخریب تولید ملی کارخانه‌ای با سابقه ۳۲ ساله چه عواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت و چگونه زمینه‌ساز بی‌اعتمادی مصرف‌کنندگان محترم به محصولات درجه یک ایرانی خواهد گردید، که سال‌ها لوح حمایت از حقوق آن‌ها را به دوش می‌کشیم و محصولاتی با بالاترین استانداردها را جهت ناوگان حمل و نقل تأمین می‌نماییم.

٣-گویا آن پایگاه خبری بیشتر تمایل به قضاوت دارد تا ایفای نقش اطلاع‌رسانی بیطرفانه! در این خصوص ذکر این نکته را بر خود لازم می‌دانیم که بعنوان نمونه بارها به این ۳ مصاحبه‌شونده محترم اعلام گردیده است در صورت عدم تمایل به ادامه کار در این شرکت، جهت تحویل کار و پست خود به شرکت مراجعه و اقدام به تسویه نمایند. لیکن این شرکت چه می‌تواند بکند وقتی نگهبانی بدون اطلاع قبلی پست خود را در حساس‌ترین شرایط و بدون هماهنگی ترک نموده و یا شخصی که پس از آموزش‌های متعدد، صرف وقت و هزینه‌های بسیار و در اختیار قرار گرفتن اسرار مهم بخش مربوطه، به ناگاه و بدون هماهنگی اقدام به ترک شرکت نموده و در مجموعه‌ای موازی فعالیت‌های این شرکت مشغول به کار گردیده است. این مجموعه بارها اعلام نموده که علیرغم اعمال غیر حرفه‌ای این اشخاص آمادگی داشته است تا در فضایی حرفه‌ای و دوستانه اقدام به تسویه نماید، لیکن به نظر می‌رسد نامبردگان اهداف دیگری را دنبال می‌نمایند.

۴- آن پایگاه خبری در عملی یکسویه اقدام به توهین به این شرکت و مدیریت آن و استفاده از لفظ فرار رو به جلو نموده است :چنین رفتاری از یک مجموعه خبری در متهم نمودن ناصواب این شرکت و انتساب واژه‌های خلاف واقع به آن به دور از انصاف و کاملا غیرحرفه‌ای است.

در پایان، بدیهی است تمسک این شرکت و مدیریت آن به مولایش امری قلبی و ارادی است. مسلما تولیدکننده ۳۲ ساله این مرز و بوم که در پستی و بلندی دوران همواره در راستای منویات ایشان حرکت نموده است و به عشق توسعه و آبادانی این سرزمین سفره‌ای را گسترانیده و امید داشته است آن را گسترده‌تر نماید، این مهم را بهتر از کسانی درک می‌کند که تنها با شعار و خارج از گود اقدام به صدور رای یکطرفه آنهم در فضای بیکران مجازی مینمایند.

از آن پایگاه خبری انتظار همدلی، اتحاد و بی‌طرفی در این دوران حساس می‌رود، چرا که تولیدکننده به مانند سرباز خط مقدم جبهه است و به امید سرافرازی هرچه بیشتر کشورش در این راه و عرصه وارد شده است و همه هست و نیست خود را وقف کار، تلاش، آبادانی و حمایت از خانواده‌اش که همان کارگران بزرگوار و زحمتکش است، نموده است. به یاد داشته باشید همانگونه که مولایمان فرموده اند راه زحمتکشان از اغتشاشگران جداست.

مسلما در صورت تکرار در نشر پی نوشت‌های دیگر در توجیه رفتار غیر حرفه‌ای خود پاسخ‌های مربوطه را با رونوشت‌هایی دیگر نیز به مراجع جهت احقاق حق خود ارسال خواهیم نمود و همچنان حق پیگیری قضایی را برای خویش محفوظ می‌داریم.

و من الله توفیق

شرکت ماشین لنت تهران

پیمان سیستانی‌پور - رئیس هیئت مدیره مدیر عامل

توضیحات مرآت:

شبکه اطلاع‌رسانی مرآت آمادگی دارد به سبب شفاف‌سازی و روشن‌ شدن ابعاد این موضوع، نشست مشترکی را با حضور کارگران و مدیریت شرکت برگزار کند و نتایج این نشست را به طور شفاف با افکار عمومی به اشتراک بگذارد.

انتهای پیام/ح

دیدگاه ها

رئیس هیئت مدیره شرکت ماشین لنت تهران از همه پرسنل سفته گرفته. هیچکس جرات نداره بره شکایت کنه چون از کار بیکار میشه
ایمیل
سفته ضمانت حسن انجام کار طبق قانون اخذ میشه
ایمیل
سلام؛ بله ضمانت حسن انجام کار اخذ میشه؛ منتها درباره شرکت ما دو تا اشکال وجود داره؛ اولا از ما سفته سفید گرفته شده که به هر بهانه‌ای غیر از عدم حسن انجام کار هم میشه رفت و سفته رو به اجرا گذاشت؛ دوم این که بعد از پایان کار هم سفته‌ها رو تحویل نمیدن! خوشبختانه خانه کارگر ورود خوبی داشته در این زمینه
ایمیل
بله به شرطی که قید بشه این سفته بابت حسن انجام کار هست و کپی سفته رو به کارگر بیچاره هم داده بشه. نه اینکه کاملاً مخفی باشه. این که شما نوشتید میتونه ثابت کنه که سفته ای گرفته شده.
ایمیل
از همه کارگرها سفته گرفته شده در حالی که رئیس شرکت ادعا می‌کنه که هیچ سفته‌ای نگرفته؛ متأسفانه هیچ سندی هم دست ما نیست چون با قوانین آشنا نبودیم برای این که کارمون رو از دست ندیم سفته‌ها رو امضا کردیم؛ الان یکی از نگرانی‌های ما اینه که رئیس شرکت امضا بده که هیچ سفته‌ای از ما نگرفته اما فردا روزی سفته مون دست شرخر بیفته و هیچ قانونی هم وجود نداره که رئیس شرکت رو محکوم کنه چون قابل اثبات نیست
ایمیل
کاش پرسنل جرات داشتند حرف دلشون رو بزنن تا واقعیت ها روشن بشه.
ایمیل
با عرض سلام. اینجانب هم قبلا در این شرکت مشغول به کار بودم و شاهد اخذ سفته از سوی رئیس هیئت مدیره شرکت بودم ولی ایشون کسانی را که مطالبه حقوق عقب افتاده خود میکردند و یا به دلیل نگرفتن حقوق از شرکت می رفتند و تصمیم میگرفتند که برای دریافت مطالبات خود از طریق مراجع قانونی اقدام کنند تهدید به واخواهی سفته های خود میکردند. در حال حاضر تعداد بسیاری سفته از پرسنلی که مشغول بکار هستند و یا با شرکت قطع همکاری کرده اند نزد ایشان موجود است. جهت پیگیری این موضوع میتوانید از طریق بانک ملی شعبه معلم سمنان پیگیری بفرمائید که ایشان تعداد زیادی سفته از بانک در سال 97 خریداری نمودند. به ازای هر نفر 20 میلیون تومان سفته از بانک مذکور خریداری گردیده است.
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه