دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در گفتگو با مرآت:
تا کنون 30 میلیارد تومان برای احداث تالار مرکزی سمنان اختصاص داده شده است/ آماده نبودن طراحی‌ها و نقشه‌ها؛ عامل انتقال اعتبارات تالار به دیگر پروژه‌های کشور
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان می‌گوید تا کنون بیش از 30 میلیارد تومان برای احداث تالار مرکزی اختصاص یافته است اما این اعتبارات به دلیل آماده نبودن طراحی‌ها و نقشه‌ها به پروژه‌های دیگر انتقال داده شده است.

نادر مالکی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت با بیان این که این سازمان تا کنون 30 میلیارد تومان برای احداث تالار مرکزی سمنان اختصاص داده است اظهار داشت: به رغم این تخصیص اعتبار، با توجه به این که طراحی تالار آماده نبوده است، قاعدتا با این اعتبارات پروژه‌های مشابه دیگری در کشور تکمیل شده است.

مالکی افزود: مقرر شده است که مسئولان ذی‌ربط پس از انجام مطالعات، اعتباراتِ موردنیاز را از وزارت ارشاد مطالبه کنند و پروژه تالار را آغاز کنند و به اتمام برسانند.

وی ادامه داد: در سال گذشته نیز 10 میلیارد تومان برای احداث تالار اختصاص دادیم که با توجه به آماده نبودن نقشه‌ها، خود وزارتخانه این اعتبار را جابجا کرد و به پروژه‌های دیگری اختصاص داد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سمنان با اعلام این مطلب که امسال 500 میلیون تومان برای مطالعه و طراحی تالار مرکزی سمنان اختصاص داده شده است گفت: افزون بر این مطلب، قدری اعتبار دیگر نیز برای آن که اجرای این پروژه آغاز شود، اختصاص خواهد یافت و «احتمالا» این پروژه در سال جاری اجرا ‌می‌شود.

انتهای پیام/ح

دیدگاه ها

سلام خواهشا شما پروژه تالار مرکزی سمنان را پیگیری کنید تا کی باید حق سمنان خورده بشه شما به عنوان یک رسانه و نماینده مردم این خواسته را پیگیری کنید تا به سرانجام برسه.ممنون
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.