تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان:
برگزاری جلسات مقابله با کرونا همچون جلسات اتاق جنگ است/ پذیرش مسافر در سراسر استان ممنوع
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با تاکید بر ممنوعیت پذیرش مسافر در سراسر استان گفت: فرمانداران استان و مدیران شهری از پذیرش مسافران در کمپ های اقامتی و گردشگری جلوگیری کنند.

به گزارش خبرنگار مرآت، ایرج رئیسیان مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان در جلسه ستاد پیشگیری ، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری و کارگروه استانی مقابله با کرونا گفت: با دستور استاندار سمنان، بمنظور پیشگیری و مقابله با کرونا، کمیته های مختلفی تحت قالب کارگروه استانی مقابله با کرونا در استانداری سمنان شکل گرفته است.

رئیسیان با بیان اینکه گزارش های اعلام شده از سوی کمیته های کارگروه استانی مبارزه با کرونا بصورت روزانه جمع بندی و برای مراجع کشوری ارسال میشود اظهار کرد: برگزاری این جلسات همچون جلسات اتاق جنگ است و دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و لازم است تمامی مدیران انجام مصوبات و تکالیف مشخص شده ی دستگاهی را مد نظر قرار داده و این مصوبات بر روی کاغذ نماند. 

وی با تقدیر از شهرداران و دهیاران استان بدلیل همکاری در انجام مصوبات شورای تامین و ضد عفونی شهرها و روستاها و ... گفت: خوشبختانه تمامی سالن های چند منظوره استان برای خدمات رسانی و درخواست احتمالی دانشگاه های علوم پزشکی آماده سازی شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با تاکید بر ممنوعیت پذیرش مسافر در سراسر استان گفت:  فرمانداران استان و مدیران شهری از پذیرش مسافران در کمپ های اقامتی و گردشگری جلوگیری کنند.

رئیسیان تصریح کرد: سوخت گیری وسائط نقلیه در جایگاههای فرآورده های نفتی استان، الزاما باید توسط جایگاه داران انجام شود.

وی در پایان گفت: اعتبار دفترچه های بیمه تا پایان فروردین ۹۹  تمدید گردد تا شاهد کاهش میزان رفت و آمدها جهت تمدید اعتبار دفترچه های بیمه باشیم.

انتهای پیام/ن

دیدگاه ها

با سلام ممنوعیت در حد حرف یا شعار است یا در عمل نیز اتفاق میافتد؟
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه