تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان:   
پویش کاشت ۳۳۸ هزار نهال در استان سمنان ادامه دارد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان بابیان اینکه پویش کاشت ۳۳۸ هزار نهال تا هفته منابع طبیعی ادامه دارد، گفت: هدف از این اقدام مشارکت مردمی و تأکید بر فرهنگ‌سازی منابع طبیعی است.

به گزارش مرآت، علینقی حیدریان  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان، بابیان اینکه پویش کاشت ۳۳۸ هزار نهال در استان سمنان تا هفته منابع طبیعی ادامه دارد، ابراز داشت: با توجه به اینکه هدف از این اقدام مشارکت مردمی و تأکید بر فرهنگ‌سازی منابع طبیعی است امیدواریم سایر نهادها و ارگان‌ها نیز در این پویش همکاری لازم را داشته باشند.

وی بابیان اینکه پویش نهالکاری ۱۴ آذرماه امسال هم‌زمان یا سراسر کشور در استان سمنان نیز آغازشده است، افزود: این اقدام در راستای اقدامات بیولوژیکی پروژه‌های آبخیزداری صندوق توسعه ملی صورت گرفته است و می‌کوشد تا با کاشت نهال در عرصه‌های جنگلی و بیابانی به احیای منابع طبیعی کمک کند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان بابیان اینکه پویش کاشت نهال ابتکاری نو از سوی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور بوده است، ابراز داشت: با توجه به تغییرات اقلیمی و به منظور استفاده حداکثری از بارش‌های فصل پاییز این اقدامی مناسب به مرحله اجرا درآمد.

حیدریان بابیان اینکه آگاهی بخشی و اطلاع‌رسانی، موجب افزایش زمینه‌های مشارکت عمومی در اجرای و حفاظت از طرح‌های منابع طبیعی می‌شود، تصریح کرد: رسانه‌ها در این گام می‌توانند تأثیر شگرف بر افکار عمومی داشته باشند که انتظار می‌رود در این راه با منابع طبیعی همکاری کنند.

وی بابیان اینکه فرهنگ‌سازی و توجه افکار عمومی به امر حفظ، احیا و توسعه منابع طبیعی یک وظیفه عمومی قلمداد می‌شود، افزود: این دغدغه می‌بایست در بین مردم ایجاد شود که خودشان با بهترین نحو حافظ منابع طبیعی باشند که نقش رسانه‌ها در این بین اجتناب‌ناپذیر است.

مهر

انتهای پیام/ج

دیدگاه ها

قبلا هم می کاشتند اما مهمتر ابیاری و نگهداری از انهاست
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه