تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان سمنان خبر داد:    
وصول ۵۲۰ میلیارد ریال مطالبات بانکی توسط ثبت اسناد و املاک سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان سمنان گفت: در ۹ ماهه گذشته از سال جاری ۵۲۰ میلیارد ریال از مطالبات بانک‌ها در استان از طریق اجرای ثبت ادارات ثبت‌اسناد و املاک وصول شد.

به گزارش مرآت، ولی‌الله بعدی کمیشانی مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان سمنان،  در گردهمایی دفترداران و دفتر یاران اسناد رسمی استان سمنان به میزبانی تالار همایش‌های خوارزمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان، از فعالیت ۷۵ دفتر اسناد رسمی در سطح این استان خبر داد اظهار داشت: در استان به ۱۲ دفتر دیگر اسناد رسمی نیاز است که مراتب اعلام نیاز به سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور اعلام شد.

وی بابیان اینکه در ۹ ماهه سال جاری ۵۲۰ میلیارد ریال از مطالبات بانک‌ها در استان سمنان از طریق اجرای ثبت ادارات ثبت‌اسناد و املاک وصول شد، تأکید کرد: استان نسبت جمعیت موجود آن کمبود دفترخانه ندارد ولی مراتب ایجاد و راه‌اندازی دفاتر اسناد رسمی به مراجع بالاتر اعلام شد که بتوانیم به نیازها پاسخ داده باشیم.

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان سمنان با اشاره به اینکه در ۹ ماهه نخست سال جاری دو هزار و ۵۰۰ پرونده در اجرای ثبت ادارات ثبت‌اسناد و املاک تشکیل‌شده است افزود: در استان ۳۱ دفتر ازدواج و ۹ دفتر طلاق وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰۰ هزار و ۵۰۰ فقره سند در دفاتر اسناد رسمی استان سمنان تشکیل و صادر شد.

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان سمنان گفت: وجود دفاتر ثبت‌اسناد رسمی در کاهش دعاوی و تشکیل پرونده در محاکم قضائی نقش مهم و تأثیرگذار دارد که اهمیت و جایگاه این دفاتر را نشان می‌دهد.

مهر

انتهای پیام/ج

دیدگاه ها

با سلام سمنان و برخی شهرهای دیگر نیاز به دفتر طلاق دارند
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه