دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

احمد همتی در برنامه روز دانشجو:
در 16 سالگی درباره مسائل کلان کشور بحث می‌کردم/ در حاشیه مراسم شهید حججی، دانشجویان حمله کردند و لگد زدند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
نماینده مردم شهرستان‌های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس گفت: در انتخابات دوره قبل 150 میلیون تومان از جیب مبارک خودمان هزینه کردیم.

به گزارش خبرنگار مرآت، احمد همتی، نماینده مجلس، عصر روز گذشته در نشست با دانشجویان در تالار خوارزمی دانشگاه سمنان با بیان این که اکثر نمایندگان کنونی مجلس، افرادی هستند که ناگهان از جایی سبز نشده‌اند گفت: اغلب این‌ها پیش از انقلاب، در دوران انقلاب، در دوران دفاع و در بحث تحریم‌ها سوابقی دارند و نقش داشته‌اند و اکنون نماینده مجلس شده‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تصریح بر این که ما در 16 سالگی درباره مسائل کلان کشور بحث می‌کردیم گفت: در این بحث‌ها، خیلی آدم‌های بزرگی هم بودند؛ اعتقاد ما این بود که بیشتر باید مناظره کرد چراکه از دل این مناظره‌ها خیلی‌ها هدایت می‌شوند.

همتی در بخشی از سخنان خود با بیان این که اکنون که آراء شفاف نیست، خیلی امکان زد و بند وجود ندارد گفت: مثلا فلان مسئول نمی‌تواند بگوید اگر شما به فلان مصوبه در مجلس رأی مثبت دادی، من کمکت می‌کنم؛ اکنون که آراء مشخص نیست این زد و بندها اتفاق نمی‌افتد؛ ضمن این که اگر آراء شفاف شود ممکن است نماینده را از طرق مختلف تهدید کنند!

این نماینده مجلس با تأکید بر این که من در ماجرای سلفی موگرینی نبودم گفت: حتی موقعی که برخی از نمایندگان سلفی می‌گرفتند، مجلس خالی بود و ما چهار پنج‌نفر داشتیم درباره مدیریت مجلس با هم صحبت می‌کردیم که من اعتراض کردم؛ اشاره‌ای کردم و گفتم این‌ها چرا همچین می‌کنند؟

همتی در پاسخ به دانشجویانی که نسبت به هتاکی وی در بزرگداشت شهید حججی معترض بودند گفت: آن‌ها به ارکان نظام توهین کردند؛ گفتند مسئولین از پستان انگلیس شیر می‌خورند؛ از آمریکا خط می‌گیرند و یک مرد در میان آن‌ها پیدا نمی‌شود.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری در خصوص هزینه‌های انتخاباتی دوره قبل گفت: هزینه‌ها چیزی حدود 150 میلیون‌تومان بوده که تقریبا همه آن از جیب مبارک خودمان پرداخت شده است.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در واکنش به پرسش دانشجویان در خصوص هزینه‌های بالای روزنامه بیان مردم، گفت: توصیه می‌کنم به دفتر ما بیایید و اقساط وام‌های 18 و 20 درصدی که پرداخت می‌کنیم را ببینند و از بانک مربوطه هم بپرسند؛ آن‌چه که از جیب داده‌ایم که هیچ.

وی با تأکید بر این که کسی که مسئولیت می‌گیرد باید وقت بگذارد گفت: یک‌بار ساعت یک‌ربع به دوی نیمه‌شب، به وزیر پیامک دادم؛ او بین 2 تا 2:15 پاسخ پیامک مرا داد؛ به او گفتم شما مگر نمی‌خوابید؟ گفت اگر زود بخوابم، سه تا سه نیم نیمه‌شب خواهد بود و دو ساعت بعد هم باید بیدار شوم؛ وسط روز هم چرتی در ماشین و... می‌زنم؛ کار مسئولان سخت است.

همتی در ادامه با اشاره به فضای دانشجویی گفت: اگر شما یک‌بار دانشجو هستید، من سه‌بار دانشجو بوده‌ام.

وی در واکنش به اعتراض دوباره دانشجویان نسبت به رفتار نامناسب وی در مراسم شهید حججی گفت: دانشجویی در تاریکی شب، خودش و چندنفر حمله می‌کنند و لگد و مشت می‌زنند؛ آن‌ها در آن تاریکی شب دنبال ما آمده بودند که چه بکنند؟ من گفتم کسی که به نماینده با این شرایط حمله می‌کند آدم احمقی است.

در حالی که مجری، نیم‌ساعت پیش از پایان مراسم اعلام کرده بود که تا برنامه تا اذان ادامه خواهد داشت، مسئولان انجمن اسلامی 7 دقیقه پس از ناآرام شدن جو جلسه و یک ساعت مانده به اذان، به برنامه پایان دادند.

انتهای پیام/ح

دیدگاه ها

چقدر بوی ریا و تزویر میاد...اینکه تو 16 سالگی حرف سیاسی میزدن دلیلی نمیشه که آدم به درد بخوری تو این زمینه باشن...150 ملیون از جیب مبارک خرج شده و لی چندین برابر این مبلغ به جیب مبارک واریز شده...دوره غار نشینی نیست مردم از همه چی اطلاع دارن...تا دو شب بیدار بودن دلایل دیگه ای هم میتونه داشته باشه...عملکرد چند ساله یک فرد میتونه بگه خوب کار کرد یا بد...با حرف و منم منم کسی به جایی نمیرسه...
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.