تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

سخنران مراسم ختم خواهر رئیس‌جمهور:
حسودها به یوسف پیامبر گفتند برادرت دزد است/ نسبت دزدی و دروغ برای همه هست!/ معصومان و ابدال همواره مورد آزار و اذیت بوده‌اند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سخنران مراسم ختم خواهر رئیس‌جمهور گفت: نسبت دزدی و دروغ برای همه هست!

به گزارش خبرنگار مرآت، حجت‌الاسلام رستگاری، سخنران مراسم ختم خواهر رئیس‌جمهور، ساعتی قبل در حسینیه شهدای سرخه و در حضور حجت‌الاسلام روحانی اظهار داشت: بنابر آیات قرآن، پیغمبران، معصومان و ابدال همواره مورد آزار و اذیت بوده‌اند چراکه راه و هدف بزرگی را انتخاب کردند و باید در این راه آزارها را تحمل می‌کردند.

رستگاری با اشاره‌ به آیه‌ای از قرآن مبنی بر آن که انبیاء پیش از پیامبر اسلام هم مورد آزار و تکذیب قرار می‌گرفتند گفت: خود پیامبر اکرم(ص) می‌فرمودند من و پیامبران پیش از من همواره مورد اذیت دشمنان بوده‌ایم.

وی در ادامه با خطاب قرار دادن روحانی و حاضران گفت: یوسف صدیق نه به خاطر حسادت بیگانگان، بلکه به خاطر حسادت خودی‌ها و برادران به چاه افتاد و رنج و مصیبت دید؛ این رنج‌ها تا آن‌جا ادامه پیدا کرد که وقتی کیل یوسف را در بار بنیامین پیدا کردند به یوسف گفتند اگر او دزدی کرده، قبلا هم برادری داشت که دزد بود؛ اما یوسف سخن را در دل ریخت و آشکار نکرد.

سخنران مراسم ختم خواهر رئیس‌جمهور گفت: برادران یوسف حتی به یعقوب هم گفتند که پسر تو دزدی کرده است؛ می‌خواهم بگویم نسبت دزدی و دروغ برای همه هست.

رستگاری ادامه داد: قرآن می‌گوید اگر این راه را انتخاب کردید و به آن رأی دادید؛ بدانید که در اموال و انفستان مورد آزمایش قرار می‌گیرید و از ناحیه فاسقان اذیت می‌شوید.

وی با اشاره به شأن نزول آیه مورد استناد خود گفت: وقتی مسلمانان از مکه به مدینه هجرت کردند؛ کفار اموال آن‌ها را در مکه مصادره کردند؛ در مدینه هم یهودیان مدینه آن‌ها را اذیت کردند اما قرآن فرمود اگر هدف بزرگی دارید، لازمه‌اش تقوا و صبر است.

انتهای پیام/ح

دیدگاه ها

با سلام به حاج آقا بفرمایید خیلی ها این خود شیرینی ها انجام دادند ولی بعد اسم خودشان هم تو لیست اختلاس گرها درآمد.
ایمیل
باید وضعیت مالی و تراکنش های مالی این سخنران سفارشی هم با دقت بررسی بشه
ایمیل
الان فکر کنید اینا رو تو ورزشگاه بخوان معرفی کنند:حسن یوسف روحانی حسین بنیامین فریدون ملت چی فکر می کنند؛اینا تو چه فکری هستند...
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه