تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان:    
برندسازی فرصت ویژه برای معرفی شهرهای استان سمنان است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان بابیان اینکه در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان باید تلاش کرد، گفت: برندسازی فرصت ویژه برای معرفی شهرهای استان است.

به گزارش مرآت، منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان، با بیان اینکه برند سازی یکی از فرصت‌های ویژه برای شناساندن شهرها و روستاهای استان سمنان محسوب می‌شود، ابراز داشت: امروزه برند سازی در بحث مدیریت امور شهری یکی از ظرفیت‌ها و فرصت‌های مطلوب است که باید در شهر درجزین نیز مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: ظرفیت و پتانسیلی که امروز درجزین را در استان زیبای سمنان معرفی کرده است، ساختمان‌ها، معابر شهری و آسفالت خیابان‌های آن نیست، بلکه مردم با فرهنگ و متمدن و محصولات مطلوب و بی‌نظیر به خصوص میوه انار باکیفیت آن است.

‌معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ضمن بیان اینکه برندسازی به عنوان پتانسیلی برای توسعه و رونق امور شهری و اقتصاد منطقه‌ای، باید مَد نظر شهرداری‌های استان قرار گیرد، ابراز داشت: قطعا با ظرفیت‌های مطلوبی که در جای‌جای استان سمنان وجود دارد رسیدن به این هدف امکان‌پذیر است.

فخری ضمن بیان اینکه چهار شهر سنندج، بندرعباس، رشت و اصفهان در کشور به عنوان شهرهای خلاق از طرف سازمان جهانی یونسکو معرفی‌شده است، تصریح کرد: باوجود امکانات و اقدامات خوب مجموعه میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان امیدواریم در آینده شهرهای خوب استان ما نیز به عنوان شهرهای خلاق به جهانیان معرفی شود.

وی افزود: تلاش شهرداری درجزین و میراث فرهنگی برای برگزاری جشنواره انار شایان تقدیر است زیرا شاهدیم که امسال اگرچه به صورت محلی برگزار شد اما از شهرهای مختلف کشور نیز برای این مراسم حضور یافتند و این یعنی توانستیم محصول انار درجزین را معرفی کنیم که البته کافی نیست و نیازمند تلاش‌های بیشتر در این حوزه است.

انتهای پیام/ج

دیدگاه ها

باشه یک شبه میخواهید برای ما شهر های استان را خلاق کنید . متاسفانه در استان وحدت وجود ندارد
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه