شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس دادگستری دامغان:     
سارقان پسته در دامغان به شدت مجازات می‌شوند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس دادگستری شهرستان دامغان گفت: با توجه به فرارسیدن ایام برداشت محصولات تابستانه و پسته، مجازات سختی برای سارقان باغ‌های کشاورزی در این شهرستان در نظر گرفته شده است.

به گزارش مرآت، علی خاکی رئیس دادگستری دامغان، گفت: پرونده سارقان سابقه دار در شهرستان دامغان با دقت و سرعت بیشتری  رسیدگی و به اشد مجازات شلاق در ملا عام، در محل وقوع جرم محکوم خواهند شد. 

وی ادامه داد: اجرای این احکام به روسای محاکم کیفری دامغان به صورت ویژه ارسال شده است. 

خاکی تصریح کرد: در راستای حمایت از تولید، حفاظت و صیانت از اموال و دارایی های مردم و حمایت از صنعت کشاورزی این دستور اجرایی می شود. 

وی اظهار داشت: سرقت سارقان از باغ ها و زمین های کشاورزی بیشتر در ایام برداشت پسته انجام می شود که با این افراد به شدت برخورد خواهد شد. 

خاکی گفت: با توجه به زحمت یک ساله کشاورزان و در راستای حمایت از سود حاصل آنان از محصولات، این اطمینان خاطر به کشاورزان داده می شود، که دستگاه قضا در دامغان بدون هیچ مماشاتی احکام سارقان را اجرا می کند. 

رییس دادگستری دامغان افزود: انتظار می رود صاحبان مشاغل کشاورزی و مالکان باغ ها با هدف پیشگیری از وقوع جرم با اقدام هایی همچون به کارگیری نگهبانان بومی، نصب دوربین های مداربسته باکیفیت و بهره برداری از سامانه های هشداردهنده، از وقوع سرقت تا حد امکان جلوگیری کنند.

ایرنا

انتهای پیام/ج

دیدگاه ها

دو تا رو اول پیش قراول شلاق بزنید تا حساب کار دست بقیه بیاد
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه