تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

آیت الله شاهچراغی در دیدار با جمعی از جوانان:
مسئولان نماز جمعه، نظرات جوانان را جدی بگیرند/ علمای سمنان آنطور که می خواستم به من کمک نکردند
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با تاکید بر ضرورت توجه مسئولان برگزاری نماز جمعه به جوانان گفت: حضور جوانان در نمازهای جمعه موهبتی الهی است.

به گزارش خبرنگار مرآت، آیت الله سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان در دیدار با جمعی از فعالان جوان نماز جمعه سمنان که به مناسبت فرارسیدن 5 مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور به امامت مرحوم طالقانی برگزار شد حضور در نماز جمعه را در ایام جوانی موهبتی الهی دانست و گفت: حضور جوانان در نمازهای جمعه به برگزاری پرشور این آئین عبادی سیاسی کمک می کند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم (ص) اظهار کرد: حضرت محمد (ص) می فرماید در روز قیامت که همه در آفتاب حضور دارند افرادی که در ایام جوانی به بندگی خداوند پرداخته اند در سایه عرش الهی قرار می گیرند.

شاهچراغی با بیان اینکه در این کشور هیچ کس به اندازه رهبر معظم انقلاب جوان گرا نیست افزود: من نیز همانند ایشان برای جوانان بسیار دعا می کنم که بهترین دعا نیز عاقب بخیری است.

وی با تقدیر از برگزاری جلسات هم اندیشی با جوانان تصریح کرد: مسئولان برگزاری این جلسات تلاش کنند محتوای جلسات انتقادی باشد چراکه تعریف کردن دردی از جامعه دوا نمی کند.

امام جمعه سمنان با تاکید بر دادن فرصت به جوانان برای ارائه دیدگاه های خود از تریبون نماز جمعه گفت: مجریان برگزاری نماز جمعه تلاش کنند سخنرانی های قبل از خطبه به مدیران و مسئولان محدود نشود و از جوانان دانشگاهی و غیردانشگاهی نیز برای بیان نظراتشان دعوت کنند.

شاهچراغی در بخش دیگری از این دیدار با یادآوری مسئولیت خود در نماز جمعه مهدیشهر گفت: من قبل از حضور در نماز جمعه سمنان، حدود 22 سال امام جمعه مهدیشهر بودم و پس از آن با حکم امام خامنه ای به امامت جمعه سمنان منصوب شدم.

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد: 16 سال پیش که به این مسئولیت منصوب شدم به علمای سمنان گفتم من دستم را پیش شما دراز می کنم تا مرا در این امر مهم یاری کنید اما تاکنون کمکی به من برای برگزاری نماز جمعه آنگونه ای که می خواستم از سوی علما صورت نگرفته است.

وی تداوم برگزاری دیدار مسئولان نمازهای جمعه با جوانان را ضروری خواند و گفت:  در کنار جوانان باید به حضور نخبگان و صاحب نظران در نمازهای جمعه نیز توجه بیشتری شود.

پیش از این دیدار جمعی از جوانان حاضر در جلسه به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در خصوص برگزاری نمازهای جمعه در استان پرداختند.

انتهای پیام/ج

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

دیدگاه ها

با سلام متاسفانه حوزه علمیه سمنان اینقدر ضعیف شده که از شهرها و روستاهای اطراف باید امام جمعه برای مرکز استان بیارن.چهار نفر هم میتونن سمت امام جمعه را بپذیرن یا استعفا میدن یا چون حمایت نمیشن و حیا دارن نمیتونن جلو بیان. متاسفانه در انتخابات خبرگان رهبری سمنان این شکاف ها بیشتر دیده شد.سوال اینجاست سمنان آیا بعد از آیت الله عالمی و آیت الله نصیری خالی از روحانی و پیشوا قدرتمند و مستقل شده؟آیا خبرگزاری مرآت نمیخواد یه گزارش تحلیلی بذاره تا اگر مشکلاتی در حوزه و یا ... رسیدگی و حل بشه؟خواهشا فقط پیاممو پاک نکنید.مثل آیینه حقیقت نشون بدید.
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه