تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

امام جمعه شاهرود در گفتگو با مرآت:
مسئولان استان فرافکنی نکنند/ آیا رای دامغان و میامی هم به اختلافات قبلی مربوط می شود؟
امام جمعه شاهرود با انتقاد از تحلیل های ارائه شده در خصوص رای مردم شرق استان گفت: مسئولان استان سمنان در خصوص نتیجه انتخابات از خود تحمل نشان دهند.

حجت الاسلام و المسلمین عباس امینی امام جمعه شاهرود در گفتگو با خبرنگار مرآت در خصوص اظهارات اخیر استاندار سمنان پیرامون علت رای پایین روحانی در شرق استان گفت: همانطور که مطلع هستید رقیب آقای روحانی در کشور حدود 16 میلیون رای بدست آورد که قطعا پیام های خاصی دارد.

مسئولان بر روی رای مردم استان تحلیل نگذارند

امام جمعه شاهرود با بیان اینکه دولتمردان باید با توجه به آرای تمام 41 میلیون نفر، از ارائه تحلیل های غلط خودداری کنند اظهار کرد: اینکه مسئولان استان بگویند رای بالای رقیب آقای روحانی در شرق استان به خاطر اقدامات یک نفر یا تعدادی از افراد بوده است منطقی نیست و با آنچه که در کف جامعه رخ می دهد تفاوت دارد.

امینی با انتقاد از ارائه تحلیل های وارونه در این خصوص تصریح کرد: مسئولان به جای اینگونه اظهارات به واقعیت های روی زمین در سراسر کشور توجه کنند و آدرس غلط به افکار عمومی ندهند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در فرمایشات مراسم سالگرد امام راحل (ره) پاسخ اینگونه اظهارات را دادند و فرمودند پیروز انتخابات باید نجابت بیشتری از خود نشان دهد.

امام جمعه شاهرود ادامه داد: متاسفانه افرادی که در انتخابات اخیر پیروز شده اند به جای آنکه صبر و تحمل بیشتری داشته باشند بی صبری بیشتری از خود نشان می دهند که این موضوع بسیار عجیب است.

امینی با تاکید بر ضرورت احترام به آرای مردم گفت: زمانی که رای مردم را حق الناس و شاخص می دانیم دیگر نباید در خصوص رای های داده شده این قدر از خود حساسیت نشان دهیم.

آیا رای دامغان و میامی هم به اختلافات قبلی سمنان و شاهرود مربوط است؟

وی با اشاره به اظهارات اخیر استاندار سمنان اظهار کرد: اینکه مردم شرق استان با حرف عده ای تحریک شده باشند و یا اختلافات قبلی سمنان و شاهرود را موجب نتیجه انتخابات بدانند پذیرفتنی نیست.

امام جمعه شاهرود با بیان اینکه نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در استان سمنان ربطی به اختلافات قبلی سمنان و شاهرود نداشته است گفت: آیا نتیجه رای های مردم دامغان و میامی نیز به این علت بوده است؟

امینی فشار مسئولان پایتخت بر مدیران استان را علت اینگونه اظهارات دانست و افزود: اگر افراد از حداقل بلوغ سیاسی برخوردار باشند می دانند هیچ ضرورتی ندارد که بر روی رای مردم تحلیل گذاشته شود.

مسئولان از فرافکنی خودداری کنند

وی با اشاره به اظهارنظر برخی افراد که تبلیغات را عامل رای بالای آقای رئیسی در استان می دانستند تصریح کرد: تعریف انتخابات همین است که رقابت جدی باشد و ما سوال می کنیم مگر شما برای نامزد مورد نظر خودتان تلاش نکردید؟

امام جمعه شاهرود مهمترین مطالبه مردم شرق استان را همان مطالبه 41 میلیون رای دهنده دانست و گفت: تولید، اشتغال و حل مشکلات اقتصادی مهمترین اولویت مردم در سراسر کشور است.

امینی ادامه داد: مردم شرق استان باید عدالت را در صحنه عمل مشاهده کنند و از طرفی دیگر اینکه عده ای هر از چندگاهی با مواضع خود به برخی موضوعات نظیر ادارات کل مستقر در شاهرود حساسیت نشان دهند پسندیده نیست.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان برای درک دقیق تر نیازهای مردم به جامعه مراجعه کرده و از فرافکنی در خصوص موضوعات مختلف پرهیز کنند.

انتهای پیام/ت

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

دیدگاه ها

اینکه روی رای مردم تحلیل نگذارید، خودش یک تحلیل است.. و مگر میتوان عقل داشت؛ انسان بود و قوهء عاقله و تحلیلگری را تعطیل کرد...به واقع سمپاشی و تحرکات سازمان یافته روحانیت محترم و عزیزان ارزشی و نظامی در صحنه ی انتخابات و روستاها و علی الخصوص شرق استان جای بررسی موشکافانه دارد...ما با تبلیغ مشکلی نداریمولی با تخریب و تهمت و ... مشکل داریم که در این انتخابات محوریت رقیب روحانی بر این مسائل بود که به لطف خدا نتیجه اش را دید...
blue.sky.life@yahoo.com
دوست عزیز تمام کشور تخلف کردن کسی حرف نزد الا خود مسئولین ستاد آقای رئیسیحالا اگر جای رای نیاوردید دلیل نداره بگید مهندسی شده و رای ندادن
ایمیل
مردم استان آدم خودشون رو میشناسن و میدادنن که این رئیس جمهور برای استان خودش کار نکرد چه برسه به
ایمیل
مرگ بر آمریکا
ایمیل
مرگ بر آمریکا
ایمیل

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه